Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Lietuvos pašto“ atstovė: iki galutinio Mobilaus laiškininko projekto įgyvendinimo į regionus turi iškeliauti dar 55 laiškininkai

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

„Lietuvos pašto“ Korporatyvinių reikalų departamento komunikacijos projektų vadovė Aušra Kurtkutė sako, kad iki galutinio Mobilaus laiškininko projekto įgyvendinimo trūksta 55 laiškininkų išvykimo į regionus.

„Dar 85 laiškininkai išvyko į savo regionus, čia buvo sausio 28 dieną. Vasario 25 dieną dar 55 – paskutiniai (...) – ir bus 100 proc. padengimas“, – Eltai teigė ji.

Pasak „Lietuvos pašto“ atstovės, vyresniems žmonėms, gyvenantiems Lietuvos rajonų kaimiškose vietovėse, reikia laiko priprasti prie diegiamų naujovių.

„Kadangi šitas projektas yra įgyvendinamas būtent kaimo vietovėse, tai ten gyvena jau vyresni žmonės, kuriems (...) prie naujovės reikia priprasti, jie jos bijo, nerimauja, kaip kas bus. Kai pamažu pripranta, tai nėra per dieną ar dvi, tai užtrunka ir mėnesį, ir du kartais“, – tikino A. Kurtkutė.

„Sunkiausias etapas – pagyvenusius žmones nuraminti, kad pašto paslaugas jie gaus kaip gavę“, – pridūrė „Lietuvos pašto“ atstovė.

Pasak jos, pašto skyriai žmonėms, gyvenantiems kaimiškose vietovėse, buvo svarbios susitikimų vietos.

„Vėlgi reikia įvertinti, kad (dėl. – ELTA) tų pašto paslaugų kasdienių jiems realiai nereikia į pašto skyrių eiti. (...) Dabar turime statistiką, kad 70 proc. visų paslaugų pašto laiškininkas ir taip jau atlieka namuose. Atneša jiems pensiją į namus, jei negauna į kortelę, socialines išmokas, laikraščius (...), laiškus neša į namus. Siuntų jie mažiau užsakinėja, tai jiems į tą pašto skyrių nelabai reikėdavo. Jiems (žmonėms, gyvenantiems kaimiškose vietovėse. – ELTA) tas pašto skyrius buvo labiau kaip socialinė susitikimų vieta negu realių funkcijų atlikimo“, – tikino A. Kurtkutė.

ELTA primena, kad iki vasario pabaigos planuojama, jog mobilus laiškininkas veiks visų Lietuvos rajonų kaimiškose vietovėse.

Pašto skyriai simbolinę prasmę Lietuvai turinčiose vietovėse šiais metais nebus uždaromi.

Facebook komentarai