Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Lenkijos ūkininkai vėl rengiasi protestams – žada „paralyžiuoti šalį“

Autorius: Agroeta
Varmijos Mozūrų vaivadijos ūkininkai šią savaitę surengė 24 valandų streiką.
Varmijos Mozūrų vaivadijos ūkininkai šią savaitę surengė 24 valandų streiką.
Printer Friendly, PDF & Email

Šalyje siaučiant afrikiniam kiaulių marui, Lenkijos ūkininkai negali parduoti kiaulių ir dėl to patiria milžiniškų nuostolių. Toliau nesulaukdami jiems palankių valdžios sprendimų, ūkininkai rengia daugiau streikų.

Kitą savaitė, 24 ir 25 dienomis protestuosiantys ūkininkai žada keliuose statyti užtvaras ir „paralyžiuoti Lenkiją“. Kai kuriuos kelius, skelbia, blokuos parą, kitus net kelias dienas.

Lenkijos ūkininkai reikalauja derybų su vyriausybe ir, sako, nenuleisiantys rankų iki tol kol nepasieks savų tikslų.

Primename, kad Varmijos Mozūrų vaivadijos ūkininkai šią savaitę surengė 24 valandų streiką, per kurį užblokavo svarbų Lenkijos kelią (Nr. 15). Čia jau susirinko per 100 traktorių ir kitos technikos.

„Dėl afrikinio kiaulių maro suvaržymų ūkininkai jau 60 dienų negali parduoti savo kiaulių, nes šalyje galioja toks draudimas, – streiko pradžioje informavo ūkininkus vienijanti organizacija „Agrounia“. – Kas bus toliau? Gal vėl bus uždrausta parduoti kiaules dar du mėnesius? Tuo tarpu premjeras užsiėmęs propagandos skleidimu Lenkijos televizijoje ir mitinguose. Tuoj niekas netikės apsimelavusiais politikais, o prireikus, mes pasieksime kiekvieną Lenkijos ūkį. Šios jėgos niekas nesustabdys“.

„Agrounija“ vienareikšmiškai kreipiasi į politikus, „arba jūs išspręsite ūkininkų problemas, arba mes jus sunaikinsime“.

„Mes ramiai nestebėsime, kaip mūsų kolegos bankrutuoja. Kai jus mus ignoruojate, tai mums suteikia tik dar daugiau stiprybės ir ryžto“, – akcentuoja „Agrounia“.

"Agrounia" itin aktyviai gina ūkininkų interesus. Vien šiais metais buvo surengta ne viena protesto akcija.

Facebook komentarai

bas

a