Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Latvijos „Lido“ uždaro restoranus

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Restoranų tinklą Latvijoje ir Estijoje turinti Latvijos bendrovė „Lido“ pranešė juos dėl koronaviruso plitimo laikinai uždaranti.

Uždaromos ir kelios specializuotos „Lido“ parduotuvės.

„Atsižvelgusi į situaciją, sergamumo augimą ir rūpindamasi darbuotojų bei klientų sveikata „Lido“ valdyba nusprendė laikinai uždaryti visus restoranus ir parduotuves“, – teigiama bendrovės pranešime.

„Kiekvieną dieną aptarnaujame 20-30 tūkst. žmonių. Deja, dabartinėmis sąlygoms, net ir griežtai laikydamiesi saugos bei higienos priemonių, negalime būti visiškai tikri, kad mūsų darbuotojai bus apsaugoti nuo ligos. Todėl priėmėme sunkų, tačiau labai atsakingą sprendimą laikinai uždaryti visus „Lido“ restoranus, galvodami ne apie finansines pasekmes, o apie atsakomybę prieš visuomenę“, – pabrėžė „Lido“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas Gunaras Kirsonas.

Bendrovė taip pat praneša, visi produktai bei maistas iš „Lido“ parduotuvių ir restoranų darbuotojams bus išdalinti nemokamai.

„Stebėsime situacijos eigą ir informuosime apie prekybos vietų atidarymą, kai tik tai taps saugu, laikydamiesi atsakingų tarnybų rekomendacijų“, – pridūrė G. Kirsonas.

Facebook komentarai