Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Kviečių vidutinė supirkimo kaina toliau didėjo

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Lietuvoje lapkričio antroje pusėje kviečių vidutinė supirkimo kaina toliau didėjo.

Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro leidinyje „Agrorinka“ teigiama, kad Lietuvos grūdų supirkimo įmonėse lapkričio 16–22 dienomis kviečiai buvo superkami vidutiniškai po 187,68 euro už toną – 1,98 proc. didesne kaina, palyginti su prieš savaitę buvusia kaina, bei 12,67 proc. didesne kaina negu prieš metus.

Analizuojamu laikotarpiu pašariniai miežiai (II klasės) buvo superkami vidutiniškai po 156,5 euro už toną – 1,22 proc. mažesne kaina negu prieš savaitę, bet 2,06 proc. brangiau negu prieš metus.

Kvietrugiai buvo superkami vidutiniškai po 150,38 euro už toną – 1,47 proc. mažesne kaina, palyginti su prieš savaitę buvusia kaina, bet 2,37 proc. didesne kaina negu prieš metus atitinkamu laikotarpiu. Rugių vidutinė supirkimo kaina sudarė 126,85 euro už toną, ir tai buvo 3,51 proc. mažesnė kaina negu prieš savaitę, bet panaši į prieš metus buvusią kainą.

Rapsų vidutinė supirkimo kaina minimu laikotarpiu sudarė 381,43 euro už toną ir išliko panaši kaip ir savaitę prieš tai bei buvo 2,41 proc. didesnė negu prieš metus tuo pačiu laikotarpiu.

Facebook komentarai