Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

dojusagro

"Kuhn" sėjamoji, kuri žemdirbystę paverčia tikru malonumu

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Sėjamoji „Kuhn Aurock 6000 R“
Sėjamoji „Kuhn Aurock 6000 R“
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ūkio padargų gamintojas „Kuhn“ turi įvairiausių sprendimų žemdirbiams. Vienas jų tiks sėjimo darbams. Rinkoje dėmesio verta yra sėjamoji „Kuhn Aurock 6000 R“, apie kurią galima parašyti keletą svarbių dalykų.

Ši sėjamoji yra paremta tiesioginės sėjos modeliu, kai dirva yra minimaliai įdirbta ir sėjama į tankų augalų lauką. „Tai apsaugo nuo erozijos, pagerina biologinius ir struktūrinius dirvožemio parametrus, išlaiko optimalų drėgmės lygį“, – teigia „Kuhn“ produkcijos platintojas „DOJUS agro“.

Įdomu tai, kad sėjamosios „Kuhn Aurock 6000 R“ bendras darbinis plotis siekia iki 6 metrų. Padargas itin gerai prisitaiko prie žemės paviršiaus, nes turi tris nepriklausomas sekcijas. Sėja galima net labai tankiame, daug žalienos turinčiame lauke.

Be kita ko, sėjamoji gali turėti  augalų „pjovimo-karpymo“ mechanizmą. Jo dėka augalui vystantis yra lengviau įsišaknyti į žemę. Ekspertai tai įvardija labai svarbiu pranašumu prieš kitus konkurentus. Banguotas 460 mm diskas paruošia sėklos guoliavietę, o dvi eilės sėjimo diskų įterpia sėklas. Sėjimo elemento vairavimas leidžia užtikrinti tinkamą sėklos įterpimą posūkio metu, tad kiekvienas lauko kampelis yra apsėjamas.

Gamintojas pabrėžia, kad sėjamajai „Kuhn Aurock 6000 R“ reikės gan galingo traktoriaus – nuo 180 AG, o pačios sėjamosios skirtos visų dydžių ūkiams.

Facebook komentarai

T Hegvita agro