Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

dojusagro

"Kuhn" juostiniai grėbliai rinkai pasiūlė universalumą. Belieka išmėginti

Autorius: Agroeta
Juostinis grėblys "Merge Maxx".
Juostinis grėblys "Merge Maxx".
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ūkio padargų gamintojas „Kuhn“ sugeba nustebinti rinką. Joje jau pasirodė juostiniai grėbliai „Merge Maxx“, kurie sukurti vidutiniams ir stambiems ūkiams, siekiantiems mažesnių nuostolių ir pašarų kokybės išsaugojimo. „Agroeta“ pasidomėjo, kad dėmesio verti mažiausiai du „Merge Maxx“ modeliai. Vienas jų „Merge Maxx 760“, kuris gali apimti 5,5 metrų pločio juostą, kai renkama šoninė sąvalka. Įdomu tai, kad esant centriniam sumetimui, darbinis plotis padidėja net iki 7,5 metro.

Dar didesnį plotą gali apimti „Merge Maxx 1090“. Pastarojo modelio darbinis plotis yra nuo 8,85 metro į šoną ir gali pasiekti net iki 11 metrų pločio centrinę sąvalką. Be abejo, tokiai pašarų ruošimo technikai reikia turėti ir atitinkamos galios traktorių. Kaip teigia specialistai, čia būtinas traktorius nuo 80 AG.

Šių juostinių grėblių viena svarbiausių ypatybių ta, kad jie yra mažos galios, patogūs ir kompaktiški transportuojant.

Jie pritaikyti ir nelygaus horizonto laukams. Kiekvienas transporteris turi kopijavimo ,,pačiūžas“, tad yra minimalus lauko paviršiaus slėgimas. Be to, „Kuhn“ pasirūpino ir minimalizuotu akmenų rinkimu į sąvalką, kartu sumažinant ir žemių patekimą ant pašarų paviršiaus.

Universalumu pasižymintys „Kuhn“ juostiniai grėbliai pagal poreikį gali hidrauliškai sureguliuoti centrinį arba šoninį sumetimą. Tiesiog vertėtų juos išmėginti, norint įvertinti visus šių grėblių privalumus.

Facebook komentarai

T Hegvita agro