Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

"Kubota" pristatė futuristinį autonominį traktorių "X-Tractor"

Autorius: Agroeta
"X-Tractor" koncepcinis modelis.
"X-Tractor" koncepcinis modelis.
Printer Friendly, PDF & Email

Pasitikdama 130 metų įkūrimo jubiliejų, „Kubota“ kompanija pristatė naują ateities traktoriaus koncepciją, kurį pavadino „X-Tractor“, taip pat naudojanti ir „Dream Tractor“ pavadinimą. „Kubota“ prieš dvejus metus buvo pristačiusi autonominį traktorių „Agrirobo“, o naujoji koncepcija apima šių traktorių patobulinimą. Pripažinkime, bet dizaino, o taip pat konstrukcijos prasme naujieji modeliai skirtųsi kaip diena ir naktis nuo pasiūlyto autonominio traktoriaus.

Kaip skelbia „Kubota“, futuristinis traktorius bus pilnai valdomas dirbtiniu intelektu, kuris yra neišvengiama žemės ūkio ateities perspektyva. Pagal naują koncepciją, „X-Tractor“ galės pats įvertinti aplinkos sąlygas, taip pat keistis duomenimis su kita šalimais dirbančia žemės ūkio technika ir pagrindiniu duomenų valdymo centru.

Traktorius bus varomas elektra, sumontavus ličio-jono baterijų įkraunamus akumuliatorius. Keturi vikšriniai ratai dirbs nepriklausomai vienas nuo kito, tad bus galima efektyviai apsisukti, darant minimalią įtaką dirvožemiui.

Facebook komentarai