Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Kruopų dalybos – atgyvenusi paramos forma?

Autorius: Kupiškėnų mintys
"Kupiškėnų mintys" nuotr.
"Kupiškėnų mintys" nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Prieš metų pabaigos šventes visi skubame, lekiame tvarkyti visokių neatidėliotinų ir kasdienių reikalų. Ta skuba, noras kuo greičiau viską nuveikti gadina nervus, drumsčia adventišką ramybę ir kelia minčių, kaip galėtume kažką pakeisti, kad gyvenimas būtų lengvesnis, paprastesnis, sotesnis.

Viena Kupiškio rajono gyventoja (vardas ir pavardė redakcijai žinoma) nusiskundė, kad reikia ilgai vargti atvykus į Kupiškio dekanato „Caritą“ atsiimti maisto produktų ir higienos priemonių, kuriuos ji gauna iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo.

„Senyvo amžiaus žmogui nėra ten nė kur atsisėsti. Žmonės stovi ilgoje eilėje siaurokame koridoriuje. Nervina tų maisto ir higienos priemonių paketų dalijimo grafikas. Dalytojai turi kelias pertraukėles. Žinoma, gal ir pavargsta dirbdami, bet šios paramos gavėjai dažniausiai ryte suvažiuoja iš kaimų ir nori kuo greičiau pasiimti viską, kas jiems skirta.

Juolab kad dažnas yra nusisamdęs kaimyną ar pažįstamą, kad iki Kupiškio pavėžėtų ir su tais produktais atgal pargabentų“, – bėdojo pašnekovė.

Facebook komentarai