Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

dojusagro

Krakių seniūnijoje šunų veterinarinė priežiūra – tik už 5 eurus

Autorius: Dainius MAKYS
Printer Friendly, PDF & Email

Kėdainių rajono Krakių seniūnijoje Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija šią vasarą vykdo specialų projektą, kurio metu vietos gyventojai gali pasirūpinti savo šunų veterinarine priežiūra tik už 5 eurus.

Jau vykdomo projekto metu pirmiesiems 300 šunų bus atliktos net penkios veterinarinės procedūros: veterinarijos gydytojo apžiūra ir nemokama konsultacija, patinų kastracija ir patelių sterilizacija, vakcinacija nuo pasiutligės, ženklinimas mikroschema ir nemokama registracija Gyvūnų augintinių registre, taip pat vaistai nuo išorės ir vidaus parazitų (blusų, kirmėlių).           

Šioje gyvūnų gerovę skatinančioje iniciatyvoje dalyvauja patyrusi specialistų komanda, kurioje – du veterinarijos gydytojai. Jie kiekvieną savaitę antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais įvairiose Krakių seniūnijos gyvenvietėse lanko gyventojus su mobilia veterinarijos klinika, taigi visos procedūros šunims yra atliekamos vietoje. 

Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos vadovė Brigita Kymantaitė atsakydama į „Agroetos“ klausimą, kodėl projektui buvo pasirinktas Kėdainių rajonas, teigė: „Didmiesčiuose ši problema nėra tokia aktuali kaip rajonuose, o Kėdainiai pasirodė labai tinkami. Be to, čia šunų priežiūra vykdė Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija, kas mums pasirodė nelabai priimtina. Kėdainių rajone darbuojamės jau antrus metus iš eilės. Pernai savo paslaugas teikėme Josvainių, šiemet Krakių seniūnijoje. Šią vasarą jau lankėmės Ažytėnų, Pajieslio gyvenvietėse, dabar ateina kitų eilė“.

Projekto vykdymui lėšos yra gautos iš tarptautinių organizacijų bei iš gyvūnų mylėtojų surinktos paramos. Projekto partneris Gyvūnų gerovės tarnyba PIFAS.

Facebook komentarai

T Hegvita agro