Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Koronavirusu užsikrėtusi šiaulietė išvengė kontakto darbe, jos šeimos nariai tiriami

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

39 metų šiaulietė, kuriai diagnozuotas koronavirusas, grįžusi iš Italijos išvengė kontakto su kolegomis darbe ir kitose viešose vietose, jos šeimos nariai yra tiriami, pranešė Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika.

Moteris iš Veronos grįžo pirmadienį, antradienį pasijuto blogai, o ketvirtadienį greitosios pagalbos medicinos automobiliu buvo atvežta į ligoninę. Virusas patvirtintas penktadienio naktį.

Ligoninės direktorius sakė, kad pajutusi simptomus – aukštesnę temperatūrą, kosulį, sunkesnį kvėpavimą – moteris nusprendė neiti į darbą ir izoliavo save.

„Pasijutusi negerai, susitvarkė nedarbingumo pažymėjimą, išvengė kontakto su kolegomis darbe ir kitur viešose vietose“, – žurnalistams penktadienį sakė R. Mažeika.

Su moterimi bendravęs vyras yra atskirai izoliuotas ligoninės infekciniame skyriuje, „paimtas tepinėlis ir bus tiriamas, ar yra infekuotas, ar ne“, sakė ligoninės direktorius

Į ligoninę taip pat pristatyti trys atskirai gyvenę šeimos nariai, jie simptomų neturi, tačiau taip pat yra tiriami.

„Šiuo metu turime vieną nustatytą diagnozę ir keturis, kuriuos mes tiriame ir turėsime duomenis šios dienos bėgyje“, – teigė R. Mažeika.

Ligoninėje paskelbtas karantinas, pacientų lankymas draudžiamas.

Premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas sakė, kad moteris jaučiasi gerai.

Medikai taip pat atliko tyrimus dviem kolegoms, kurie su apsikrėtusia moterimi kartu vyko į konferenciją Italijoje, jie buvo neigiami.

Facebook komentarai