Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Korėjiečiai domisi, kiek saugi mūsų paukštynų produkcija

Autorius: Agroeta
Korėjiečiai domisi, kiek saugi mūsų paukštynų produkcija
Korėjiečiai domisi, kiek saugi mūsų paukštynų produkcija
Printer Friendly, PDF & Email

(Vilnius, lapkričio 13 d.) Šią savaitę Lietuvoje 3 Pietų Korėjos Maisto ir vaistų saugos ministerijos ekspertai vykdys auditą paukštienos ir jos produktų kontrolės srityje. Šis auditas – svarbus žingsnis siekiant suderinti leidimus Lietuvos paukštininkystės įmonėms eksportuoti savo produkciją į Pietų Korėją.

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje ekspertai susipažins su mūsų šalyje vykdoma valstybine kontrole, taikomais reikalavimais ir kontrolės standartais, vedama dokumentacija. Korėjos specialistai Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute išsamiau domėsis atliekamais tyrimais, jų procedūromis.

Svečiai lankysis teritorinėse valstybinėse maisto ir veterinarijos tarnybose, paukštininkystės ūkiuose, naminių paukščių skerdimo ir išpjaustymo įmonėje, mėsos šaldymo sandėlyje, kur bus vertinamas maisto saugos ir kontrolės sistemos veikimas praktikoje.

Lietuvos gamintojai į Pietų Korėją jau eksportuoja pieno produktus bei ėdalą augintiniams. Vien šiemet į šią Azijos šalį eksportuota daugiau kaip 1400 t pieno produktų (sūrių, varškės, sviesto, pieno cukraus, ledų), ėdalo šunims ir katėms (302 t) ir kt.

Facebook komentarai