Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Konkurso "MIS Timac Agro – Agroeta.lt" finalas: gražiausia Lietuvos kaimo mergina tapo 22 metų Gabija Pranaitytė

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Gražiausia Lietuvos kaimo mergina Gabija Pranaitytė.
Gražiausia Lietuvos kaimo mergina Gabija Pranaitytė.
Printer Friendly, PDF & Email

Vilniaus poilsio ir pramogų centre „Belmontas“ iškilmingai karūnuota dailiausia Lietuvos kaimo mergina, kuria tapo 22 metų Gabija Pranaitytė. Šakių rajone gyvenanti Gabija konkurse „MIS Timac Agro – Agroeta.lt“ nurungė likusias tris konkurso finalininkes ir pasipuošė ne tik originalia karūna, bet ir pelnė dviejų tūkstančių eurų piniginį prizą. Gražuolę karūnavo UAB „Timac Agro Lietuva“ vadovas Arūnas Jusas.

Iškilmingas konkurso finalas buvo integruotas į naujos kartos trąšų tiekėjos „Timac Agro Lietuva“ šventinį vakarą „Šeimos pasaka“. Į jį susirinko šios bendrovės darbuotojai ir klientai. Kuri mergina labiausiai verta gražuolės karūnos balsavo ir publika, ir konkurso komisija. Būtent komisijos balsai nulėmė, kad itin atkaklioje kovoje gražiausia Lietuvos kaimo mergina buvo paskelbta G. Pranaitytė, tiesiogiai žinanti ir išmananti žemės ūkį.

„Esu baigusi agronomijos studijas. Dirbu pagal specialybę ir net turiu traktorininko pažymėjimą“, – prisistatydama maždaug 300 žmonių publikai pasakojo G. Pranaitytė.

Keturios finalininkės pademonstravo savo talentus. G. Pranaitytė scenoje pasirodė tautiniais drabužiais ir sušoko šokį iš lietuviška klasika vadinamo miuziklo „Velnio nuotaka“.

Antrąją vietą užėmusi ir 1 000 eurų piniginį prizą pelniusi Andželika Pociūtė iš Raseinių rajono susirinkusiesiems parodė nuostabią suknelę.

Trečiąją vietą finale užėmė Eglė Mikalauskytė iš Mažeikių rajono. Jai organizatoriai įteikė 1 000 eurų prizą. Ketvirtojoje vietoje liko Giedrė Vasiliauskaitė iš Marijampolės rajono, kuri sugrojo publikai, o jai atiteko 500 eurų prizas. Visoms gražuolėms atiteko prabangūs laikrodžiai. Merginos buvo apjuostos gražiomis juostomis.

„MIS Timac Agro – Agroeta.lt“ konkursas truko net kelis mėnesius. Kurios merginos pateks į finalą interneto vartotojai iš pradžių balsavo agroverslo portale „Agroeta.lt“ nuo šių metų liepos pradžios iki spalio 20-osios. Bendrai balsus atidavė per 150 000 asmenų, nes vienas vartotojas galėjo balsuoti tik vieną kartą.

Facebook komentarai