Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Kokybiškų žemės ūkio ir maisto produktų populiarinimui ir realizavimui - parama

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Nuo birželio 29 d. iki liepos 17 d. priimamos paraiškos pagalbai gauti pagal “Veiklos, susijusios su kokybiškų žemės ūkio ir maisto produktų populiarinimu ir realizavimu, finansavimo taisykles”. Priemonei finansuoti skirta 42 tūkstančiai eurų.

Pagalba teikiama kokybiškiems žemės ūkio ir maisto produktams, paženklintiems saugomomis kilmės vietos ar geografinėmis nuorodomis, garantuoto tradicinio gaminio ženklais, taip pat gaminamiems pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą ir ekologiškiems žemės ūkio ir maisto produktams, išskyrus žuvininkystės, akvakultūros ir pirminės gamybos metu pagamintus žemės ūkio produktus.

Pagalba gali būti skiriama produktams populiarinti (informacijos sklaidai, populiarinimo leidinių leidybai) ir viešiesiems renginiams, išskyrus parodas ir muges, Lietuvos Respublikos teritorijoje organizuoti.

Paraiška, užpildyta pagal taisyklių 1 priede nustatytą formą, ir paraiškoje nurodyti privalomi pridėti dokumentai pateikiami asmeniškai arba per įgaliotą asmenį, arba atsiunčiami per kurjerį, arba paštu registruota pašto siunta Agentūrai (adresas Blindžių g. 17, 08111 Vilnius).

Papildomą informaciją teikia Žemės ūkio ministerijos Maisto pramonės ir kokybės skyrius tel.: (8 5) 239 1282 ir Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos Žemės ūkio paramos departamento Nacionalinės paramos skyrius tel. (8 5)  252 6792.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA