Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Klaipėdos žuvininkystės aukcioną įsigijo naftos produktų prekybininkė „Gindana“

Autorius: BNS
Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono pastatus įsigijo bendrovė „Gindana“.
Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono pastatus įsigijo bendrovė „Gindana“.
Printer Friendly, PDF & Email

Bankrutavusios žuvies perdirbimo bendrovės Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono pastatus įsigijo Klaipėdos didmeninės prekybos naftos produktais ir laivų bunkeriavimo bendrovė „Gindana“.

Žuvų įmonės bankrotą administruojančios įmonės „Bankroteka“ vadovas Arvydas Batutis BNS patvirtino, kad sandoris užbaigtas pirmadienį.

„Penktadienį buvo padarytas pavedimas, šiandien visiškai užbaigėme sandorį“, – BNS sakė A. Batutis.

Varžytinėse gruodžio 27 dieną „Gindana“ Klaipėdos įmonę Nemuno gatvėje esančiame žvejų uostelyje, pietinėje uosto dalyje, įsigijo už pradinę kainą – 700 tūkst. eurų.

„Gindanos“ vadovas Algimantas Anužis BNS savo planų nekomentavo.

Dėl finansinių sunkumų nebeveikianti įmonė, į kurią valstybė yra investavusi apie 3,3 mln. eurų, į privatizuojamų objektų sąrašą įtraukta 2017-ųjų gegužę. Įmonės akcijas nesėkmingai bandyta parduoti šešis kartus, jų kaina mažėjo nuo 636 tūkst. iki 380,7 tūkst. eurų.

Pernai vasarį įmonei iškelta bankroto byla, o liepą aukciono pastatai buvo parduodami už pradinę beveik 1,9 mln. eurų kainą.

Įmonė įsteigta 2004 metais, siekiant tarpininkauti žvejams ir pirkėjams. Nauja įmonės žuvies perdirbimo gamykla pastatyta 2007 metais už 1,9 mln. eurų, iš jų 1,2 mln. eurų buvo ES parama.

Facebook komentarai