Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Kavarsko žvejus išstumia atėjūnai

Autorius: Nyksciai.lt
Printer Friendly, PDF & Email

Jei gyveni netoli upės, tai dar nereiškia, kad galėsi pažvejoti. Kavarskiečiai dalinasi, kad vietiniams žvejams dėl žvejų invazijos iš Ukmergės nelieka kur žvejoti.

Lapkričio pabaigoje Šventosios upėje ties Kavarsku (Anykščių r.) – tikras žvejų antplūdis. Vytauto Šiaučiūno nuotraukoje, kuria jis pasidalino kavarskiečių socialinio tinklo puslapyje – štai tiek žvejų ties tiltu per Šventąją užfiksuota lapkričio 26-ąją. Kilus diskusijai paaiškėjo, kad kavarskiečiai ne visada gali prie upės prieiti, nes čia žuvies gaudyti atvažiuoja žvejai iš Ukmergės, kurie užima geriausias vietas, be to, šiukšlina, geria svaigiuosius gėrimus, o su vietiniais nebendrauja.

„Atvažiuoja anksti, užima vietas, susišildo ir prasideda cirkas, o ateis vietinis žvejys, neturi vietos pagauti žuvelioką. Diena iš dienos atrodo alkani būtų, tik šiukšlių palieka, nekalbant apie tarą“, – rašo viena kavarskietė. Kiti diskusijos dalyviai taip pat patvirtino, kad atvykę žvejai palieka šiukšlių, o į kavarskiečių pastabas nereaguoja.

Facebook komentarai