Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Kauno aplinkosaugininkai sulaikė neteisėtai medžiojusį asmenį

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Ketvirtadienį Aplinkos apsaugos departamento Kauno valdybos Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, pagal gautą informaciją vykdydami reidą, Kaišiadorių rajone, medžiotojų klubo „Kruonis“ medžioklės ploto vienete, sulaikė neteisėtai medžiojusį asmenį.

Sumedžioti gyvūnų asmuo nespėjo. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas už medžiojimą svetimuose medžioklės plotuose, atimta teisė metus medžioti ir skirta 300 eurų bauda. Baudą pažeidėjas sumokėjo iš karto surašius protokolą.

Departamento pareigūnai primena, kad dėl karantino ribojimai taikomi ir žvejybai bei medžioklei. Tačiau jos nėra visiškai uždraustos – vienam asmeniui leidžiama medžioti ir žvejoti atviroje vietoje, bet tik savo gyvenamosios savivaldybės teritorijoje.

Išsamesnė informacija apie judėjimo ribojimus ir jų kontrolę, atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus – Lietuvos policijos tinklapyje.

Apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti elektronine sistema https://aakis.am.lt/. Apie skubaus reagavimo reikalaujančius įvykius praneškite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

Facebook komentarai