Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Kaunas švenčia gimtadienį - kviečia šventinės vakarienės

Autorius: Loreta MAČIULIENĖ
Kauno gimtadienis 2020
Kauno gimtadienis 2020
Printer Friendly, PDF & Email

Kauniečiai švenčia miesto gimtadienį. Organizatoriai siūlo virš 40 pasirodymų, dalis jų jau baigėsi, bet įsimintiniausi šventės akcentai dar laukia. Netrukus 17 val. į dangų virš Kauno planuoja kilti aviacijos asų trijulė. Todėl visi kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami pakelti akis aukštyn ir pasigrožėti virtuoziškais pasirodymais.

Pilotai užsiminė, kad startas numatytas ties Santaka. Skrosdami padangę virš Kauno lėktuvai spalvotais dūmais išrėš trispalvę ir toliau tęs skrydį aplink visą miestą, „piešdami“ karūnos fragmentus ties skirtingais mikrorajonais. Šitaip jie karūnuos 612-ąjį gimtadienį švenčiantį miestą.

ANBO komanda jau ilgą laiką džiugina ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio žiūrovus. Šie oro akrobatai yra atstovavę mūsų šaliai prestižinėse aviacijos šventėse Pietų Korėjoje, Kinijoje, Lenkijoje, Latvijoje, o pernai mūsų tautiečiai užgniaužę kvapą stebėjo jų pasirodymus, dedikuotus Lietuvos aviacijos 100-mečiui.

Šventė visame mieste

Akrobatinis lėktuvų skrydis paskelbs ir šventinės vakarienės pradžią. Į kvietimą jungtis prie tokios iniciatyvos atsiliepė per tris dešimtis Kauno kavinių ir restoranų.

Viešojo maitinimo įstaigos kauniečių lauks šeštadienį nuo 17 val. prie baltomis staltiesėmis bei gėlėmis puoštų stalų. Kelis kilometrus vingiuosianti staliukų virtinė tęsis nuo Soboro per Laisvės alėją ir Vilniaus gatvę iki pat Rotušės aikštės.

Kauno gimtadienio vakarienė vyks ne tik miesto centre. Prisijungti raginami gyventojai nesvarbu kur bebūtų: daugiabučiuose ar privačiuose namuose. Tereikia gegužės 23-iosios vakarą, 17 val. išsinešti staliukus su kėdėmis į kiemą ar balkoną ir bendruomeniškai, saugiu atstumu paminėti  miesto sukaktį.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA