Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Kas laukia valstybės valdomų veislininkystės įmonių?

Autorius: Agroeta
Kas laukia valstybės valdomų veislininkystės įmonių?
Kas laukia valstybės valdomų veislininkystės įmonių?
Printer Friendly, PDF & Email

(Kaunas, gegužės 13 d.) (Kaunas, gegužės 13 d.) Žemės ūkio rūmai (ŽŪR) sureagavo į Seimo Kaimo reikalų komiteto kritiką, kuomet paaiškėjo, jog ŽŪR Veislininkystės, gyvulininkystės ir veterinarijos komitetas nepateikė aiškios savo nuomonės dėl kelių valstybei priklausančių veislininkystės įmonių privatizavimo.

Žemės ūkio ministerijos siūlymai privatizuoti UAB „Panevėžio veislininkystė“, UAB „Šilutės veislininkystė“ ir AB „Kiaulių veislininkystė“ sulaukė didžiulės gyvulių augintojų kritikos.

Seimo Kaimo reikalų komitetas nusprendė kreiptis į Specialiųjų tyrimų tarnybą, prašant, kad ji ŽŪM siūlymą įvertintų antikorupciniu požiūriu. Taip pat Žemės ūkio rūmai buvo paraginti suformuoti savo poziciją įmonių privatizavimo klausimu.

Tad gegužės 20 d. ŽŪR mėgins išdėstyti savo poziciją. Į 13 valandą prasidėsiantį Veislininkystės, gyvulininkystės ir veterinarijos komiteto posėdį taip pat pakviesti žemės ūkio viceministras D. Liutikas, žemės ūkio Gyvulininkystės ir veislininkystės skyriaus vedėjas A. Šileika, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius D. Remeika, atstovai iš UAB „Panevėžio veislininkystė“, UAB „Šilutės veislininkystė“, AB „Kiaulių veislininkystė“ ir AB „Lietuvos veislininkystė“.

Agroeta

Facebook komentarai