Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

K. Starkevičiaus reakcija į A. Maldeikienės pareiškimą: europarlamentarę palygino su Nadežda Krupskaja

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Kazys Starkevičius ir Aušra Maldeikienė.
Kazys Starkevičius ir Aušra Maldeikienė.
Printer Friendly, PDF & Email

Reaguodamas į Europos Parlamento narės Aušros Maldeikienės pareiškimą “Agroetai”, kad “Lietuvos ūkininkai yra finansuojami pakankamai ir nepalyginamai daugiau, nei kitos gyventojų grupės”, todėl ji esą ir nepasirašė kreipimosi į Europos Komisiją dėl tiesioginių išmokų suvienodinimo, Seimo narys Kazys Starkevičius jos poziciją palygino su Vladimiro Lenino gyvenimo bendražyge Nadežda Krupskaja.

“Europarlamentarė, idėjiškai kovojanti su ūkininkais ir krovinių pervežikais turėtų perfrazuoti Vladimirą Leniną. Anas sakė, kad komunizmas = tarybų valdžia + visos šalies elektrifikacija. Gerovės valstybė, pagal iškilią politikę turi kitokias sudedamąsias dalis, – socialiniame tinkle “Facebook” komentavo K. Starkevičius. – Idėjinė marksistė negali nesapnuoti buožių. Kurstyti vienas socialines grupes prieš kitas – senas komunistų triukas”.

Pasak jo, žemdirbiai Briuselyje kalbėjo apie lygias konkurencines sąlygas, o šių laikų Nadežda Krupskaja (tokia Lenino gyvenimo draugė buvo) vėl apie tai, kad ūkininkai neva laiko pasikabinę palėpėje kažkam kitam priklausančius lašinius.

“Šalia ūkininkų ji dar labai nekenčia krovinių pervežimo verslininkų – ten irgi, kaip jai atrodo, guli kažkur nuo jos nuslėpti milijardai (...) Kitaip sakant, pagal madam: gerai gyvensime tada, kai neliks ūkininkų, krovinių pervežėjų ir dar krepšininkų”, – primindamas visiems dar ir A. Maldeikienės bei krepšininko Arvydo Macijausko konfliktą lėktuve ironizavo K. Starkevičius.

Facebook komentarai