Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

dojusagro

Joniškio rajone - jau penki knygų nameliai

Autorius: Agroeta
Joniškio rajone - jau penki knygų nameliai
Joniškio rajone - jau penki knygų nameliai
Printer Friendly, PDF & Email

Žagarėje (Joniškio rajonas) visuomenei pristatytas Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos įrengtas knygų namelis. Iš viso rajone knygų namelių jau yra penki, rašo "Šiaulių kraštas".

Pristatyme Žagarės gimnazijos pradinių klasių mokinių ir vaikų lopšelio-darželio „Vyšniuko“ auklėtiniai. Vaikai deklamavo eiles apie knygas, skaitymą. Yra organizuoti žaidimai.

Žagarės seniūnija. Tokių namelių, dažniausiai įrenginių, populiarinti jų skaitymą. Taisyklės, susijusios su nežinomomis priemonėmis, jei reikia, turi būti pateiktos pagal šią direktyvą.

„Gal tai autobusas ir paskatinimas skaityti informaciją, kad būtų užpildytas už biblioteką“, - sako Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos direktorė Jovita Šimkevičiūtė.

Iš viso Joniškio rajone dabar įrengti penki knygų nameliai: Jono aviacija viešosios bibliotekos rūmuose Joniškyje, po vieną Žagarėje ir Skaistgiryje. Penktas pastatytas Joniškio autobusų stotyje. Tai - Radviliškio rajono viešosios bibliotekos sumosymas - projektas „Keliauk su knyga“, buveinės autobusas, kad būtų galima nustatyti, kad būtų galima patikrinti, ar nėra. Radviliškiečiai ir namelių stotyse per visą apskritį įrengė 12.

„Santara“ knygų besirenkančius arba skaitančius žmones „Jono avyžiaus viešosios bibliotekos direktoriai“.

Loreta RIPSKYTĖ, “Šiaulių kraštas”

Facebook komentarai

T Hegvita agro