Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Išskirtinio dėmesio sulaukė rajono pienininkai

Autorius: Tauragės žinios
Printer Friendly, PDF & Email

Pagramantyje surengta žemdirbių ir Žolinės šventė „Dėkojame žemei“. Be visų renginyje organizuotų linksmybių, vyko geriausių rajono ūkininkų apdovanojimai. Rajono ūkininkai pagerbti už atliekamus sunkius darbus ir gražiai tvarkomą aplinką.

„Tauragės žinios“ paklausė Tauragės rajono Kaimo reikalų skyriaus vedėjos Ramutės Noreikienės, kas šiemet išsiskyrė ūkininkų apdovanojimuose.

– Pernai ieškojom ko nors neįprasto, o šiemet darėm kitaip. Kadangi pienininkai labiausiai skundžiasi dėl kainų ir kad pienas pigus, ir kad gyvulius pardavinėja, tai žiūrėjom, kurie, neskaitant mažėjančių kainų ir sunkaus darbo, vis tiek investuoja į ūkį, toliau svarsto tęsti pienininkystės veiklą, – pasakojo R. Noreikienė.

Pirmoji prizinė vieta skirta Sigitai ir Remigijui Loveikiams iš Skaudvilės seniūnijos.

– Jie pasistatė naują fermą, yra susitvarkę fermos aplinką, nusipirkę robotą, kuris palengvina rankų darbą, turi mėšlo šalinimo transporterį, pašarų dalytuvą, didins laikomų pieninių karvių skaičių, – sakė Kaimo reikalų skyriaus vedėja.

Antroji vieta atiteko Aidai ir Dariui Jakštaičiams iš Žygaičių seniūnijos, o trečioji – Vidai ir Jonui Dirškams, taip pat gyvenantiems Žygaičių seniūnijoje.

– A. ir D. Jakštaičiai ir naują fermą, ir gyvenamąjį namą pasistatė, gražiai aplinką susitvarkė. Po truputį didina karvių skaičių. Atkreipėm dėmesį, kad melioracijos įrenginius labai prisižiūri, kviečia, esant reikalui, kad patvarkytų. Tai vertinam žmogaus darbe. O V. ir J. Dirškai vysto pieno ūkį, taip pat yra pasistatę naują fermą, – kalbėjo R. Noreikienė.

Pagramančio žemdirbių ir Žolinės šventėje pirmąją vietą pelnęs R. Loveikis, pakalbintas „Tauragės žinių“, pasakojo, kad tėvai ūkininkavę ir jis kartu su šeima šią veiklą toliau tęsia.

– Vaikai ir anūkai dar neūkininkauja, bet reikalui esant padeda, – sakė R. Loveikis ir paminėjo, kad šią dieną turi apie 70 pieninių karvių, o vietų fermoje – apie pusantro šimto.

Justė GALKAUSKAITĖ ("Tauragės žinios")

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA