Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Investicinių projektų gavėjams liko nedaug laiko iki atskaitų pateikimo pabaigos

Autorius: Agroeta
Investicinių projektų gavėjams liko nedaug laiko iki atskaitų pateikimo pabaigos
Investicinių projektų gavėjams liko nedaug laiko iki atskaitų pateikimo pabaigos
Printer Friendly, PDF & Email

(Vilnius, balandžio 15 d.) Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) primena, kad iki mėnesio pabaigos, t. y. gegužės 1 d., investicinius projektus įgyvendinę paramos gavėjai NMA privalo pateikti metines projektų įgyvendinimo ataskaitas už praėjusius ataskaitinius metus.

Ataskaitas turi pateikti visi paramos gavėjai, įgyvendinę projektus pagal visas Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos bei Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos priemones, kurių projektų priežiūros laikotarpis (3, 5 arba 7 metai po projekto įgyvendinimo) dar nėra pasibaigęs. 

Vadovaujantis pateiktų ataskaitų duomenimis, bus vertinama, ar paramos gavėjai laikosi prisiimtų įsipareigojimų – ar nesikeitė remiamos veiklos pobūdis, projekto tikslai ir uždaviniai, projekto įgyvendinimo vieta ir sąlygos, taip pat, ar neparduotas arba kitaip neperleistas kitam asmeniui už paramos lėšas įgytas turtas ir turtas, į kurį buvo investuota, ar nenutrūko projekto veikla. Vertinant pateiktas ataskaitas didelis dėmesys bus skiriamas siekiant nustatyti, ar pasiekti ir išlaikyti projekto priežiūros rodikliai, bei, jei aktualu pagal priemonę, – ekonominio gyvybingumo rodikliai. Šiuos punktus paramos gavėjai raginami pildyti labai atsakingai. 

Projekto įgyvendinimo metinė ataskaita NMA turi būti teikiama tik el. būdu, naudojantis Žemės ūkio ministerijos informacine sistema.

Facebook komentarai

Belkar