Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Tyrimas: pigiausias krepšelis rugsėjį – „Lidl“ ir „Norfoje“, brangiausias – „Maximoje“

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Rugsėjį pigiausiai apsipirkti galima „Lidl“ ir „Norfos“ tinkle, o brangiausiai – „Maximos“ parduotuvėse, rodo slaptas pirkėjų tyrimas.

Tai paaiškėjo palyginus populiariausių maisto prekių krepšelio kainų vidurkius tinkluose „Maxima“, „Lidl“, „Rimi“, „Iki“ bei „Norfa“. Tyrimų agentūra „SeeNext“ prekių kainas lygino Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose.

Anot tyrimo, tų pačių prekių krepšelio kaina, priklausomai nuo miesto ir tinklo, svyravo nuo 27,02 iki 28,64 euro.

„Lidl“ už produktus teko sumokėti vidutiniškai 27,09 euro, „Norfose“ – 27,95 euro, „Rimi“ – 28,04 euro, „Iki“ – 28,35 euro, „Maximose“ – 28,52 euro.

Anot tyrimo, panevėžiečiai gali apsipirkti pigiausiai – jie už krepšelį vidutiniškai mokėjo 27,94 euro. Šiauliuose ir Klaipėdoje – 27,97 euro, Kaune – 27,98 euro, Vilniuje – 28,09 euro,

Pieno ir mėsos gaminius bei gėrimus už mažiausią kainą siūlė „Lidl“, vaisius ir daržoves – „Norfa“. Pigiausi grūdiniai produktai buvo „Rimi“, „Lidl“ ir „Iki“. Kitus krepšelio produktus žemiausiomis kainomis buvo galima įsigyti „Rimi“.

Tyrimui buvo pasirinktas 25 prekių krepšelis: vaisiai, daržovės, kruopos, makaronai, aliejus, saldumynai, pienas ir jo produktai, duona, batonas, mėsa ir jos produktai, gėrimai.

Facebook komentarai