Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Savaitgalį degė ūkiniai pastatai, apvogtos sodybos

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Varėnos r., Marcinkonių kaime, vakar buvo apvogta sodyba. Vagišiai įlindo į namą ir pavogė rankinuką, kuriame buvo pinigai, asmens dokumentai, mokėjimo kortelės ir įvairūs daiktai. Nuostolis skaičiuojama galima siekti 700 eurų.

Vakar apie vidurdienį pareigūnai gavo pranešimą apie Panevėžio r., Ramygaloje, įvykdytą vagystę. Čia iš ūkinės paskirties negyvenamo ir remontuojamo namo, pavogtas smūginis kaltas „Makita“. Nuostolis - 500 eurų.

Savaitgalį – daugybė gaisrų

Klaipėdos r., Derceklių kaime kilo gaisras čia esančioje sodininkų bendrijose. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Pastatas 1 aukšto, mūrinis, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu. Gaisro metu nudegė pusė ūkinio pastato stogo ir sudegė prie pastato sukrautos lentos ir malkos. Gesinant gaisrą pareigūnams pavyko išsaugoti už 7 metrų nuo gaisravietės esantį gyvenamąjį namą ir vos už kelių metrų buvusį šiltnamį.

Rokiškio r., Lailūnų k., degė mūrinis ūkinis pastatas, viduje buvo vištos. Gaisre nudegė 40 m² pločio stogo dangos, apdegė namų apyvokos daiktai.

Dar vienas ūkinis pastatas liepsnojo Pakruojo r., Dvariūkų kaime. Gaisre nudegė bei nuardytas pastato stogas, vietomis pradegė perdanga, sudegė medinėje dalyje buvę namų apyvokos daiktai, malkos. Sudegė ir sulieta vandeniu ~2 t šieno.

Tuo metu Kaišiadorių r., Piktavyžio kaime užsidegė pirtis. Atvykus ugniagesiams pirtis degė atvira liepsna, stogas buvo įkritęs. Gaisro metu apdegė visos pirties medinės sienos, įkrito stogas, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Facebook komentarai