Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Prezidentas: kandidatė į Žemės ūkio ministres turi būti pakeista

Autorius: Agroeta
Prezidentas G. Nausėda.
Prezidentas G. Nausėda.
Printer Friendly, PDF & Email

Šiandien po susitikimo su I. Šimonyte surengtoje spaudos konferencijoje prezidentas G. Nausėda pranešė, kad du kandidatai į ministrus turi būti keičiami.

„Galiu pasakyti, kad du iš ministrų: į susisiekimo ministrus ir žemės ūkio ministrus turėtų būti pateiktos kitos kandidatūros“, – sakė G. Nausėda.

Anksčiau su kandidate į žemės ūkio ministres Dalia Miniataite susitikęs šalies vadovas Gitanas Nausėda sakė manantis, kad ji yra gerai susipažinusi su sektoriaus problematika, tačiau pasigesta aiškesnės vizijos.

„Po susitikimo prezidentas atkreipė dėmesį į tai, kad kandidatė turi ilgametę patirtį žemės ūkio sektoriuje, yra labai gerai susipažinusi su šio sektoriaus problematika, turi taip vadinamą institucinę patirtį Žemės ūkio ministerijoje, labai gerai pažįsta ten dirbančius žmones“, – spaudos konferencijoje sakė prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

„Tačiau prezidentas atkreipė dėmesį kad nėra iki galo aiškūs prioritetai, kaip spręsti žemės ūkio sektoriaus problematiką. Pasigedo ilgalaikės vizijos, kaip žemės ūkis galėtų būti transformuojamas į aplinkai palankų, didesnę pridėtinę vertę kuriantį sektorių bei kaip žemės ūkis galėtų labiau prisidėti prie regioninės politikos stiprinimo“, – pridūrė prezidento atstovas.

„Mes turime turėti ministrą vizionierių, kad žemės ūkis būtų konkurencingesnis, kad judėtume link aplinkai palankaus žemės ūkio“, – šiandien sakė G. Nausėda.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA