Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Pigiausių produktų krepšelis liepą – 7,6 proc. pigesnis nei prieš metus

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Pigiausių maisto produktų vidutinis krepšelis šalies parduotuvėse liepą buvo 4,39 euro (7,6 proc.) pigesnis nei tą patį mėnesį prieš metus, rodo kainų palyginimo portalo „Pricer.lt“ analizė.

Palyginti su 2021 metų birželiu, krepšelis pabrango 0,04 euro (praktiškai 0 proc.).

Populiarių ir gerai žinomų produktų vidutinio krepšelio kaina liepą, palyginti su birželiu, buvo 0,20 euro (0,5 proc.) mažesnė, palyginti su praėjusių metų liepa, – 1,61 euro (4,1 proc.) didesnė.

Reitinge su pigiausiu krepšeliu yra „Iki“, jo kainą sumažinęs 2,03 euro. „Barbora“ sumažino kainas 0,22 euro ir lieka antroje vietoje. „Rimi“ padidino krepšelio kainą 3,27 euro ir krinta į trečią vietą. „Norfa“ sumažino krepšelio kainą 2,59 euro ir atsistojo į ketvirtą vietą. „Maxima“ nekeitė kainų ir liko penktoje vietoje. E-Rimi pakelia kainą 0,34 euro ir yra paskutinėje vietoje.

Iš Pricer.LT stebimų 52 prekių kainų brango 22 prekės, pigo 26 prekės.

Iš viso 10 proc. ir daugiau brangsta 11 prekių iš 52 stebimų. Labiausiai brangusios prekės – juoda duona, kava, bulvės, silkė, pomidorai, šokoladas, kava, aliejus.

Labiausiai, 10 procentų ir daugiau, pigusių prekių, palyginti su praėjusių metų birželiu, yra 11. Labiausiai pinga obuoliai, dešros, mėsos gaminiai, pomidorų sultys, batonas, juodoji arbata, kiaušiniai.

Facebook komentarai