Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Metų herojus: žemdirbys išgelbėjo nuo bankroto ūkį, kai jį valdęs ūkininkas dėl COVID-19 atsidūrė reanimacijoje

Autorius: Agroeta
Šiais metais ūkininkavimo herojumi buvo paskelbtas S. Stables’as.
Šiais metais ūkininkavimo herojumi buvo paskelbtas S. Stables’as.
Printer Friendly, PDF & Email

COVID-19 pandemija atskleidė gerąsias ūkininkų savybes. Herefordšyro grafystės ūkininkas Sam Stables’as pelnė prestižinį “Farming Hero” apdovanojimą, kai į savo ūkį pervežė 240 avių bandą, priklausančią kitam ūkininkui, kai pastarąjį pakirto COVID-19 infekcija, pranešė “FarmingUK”.

Jungtinėje Karalystėje kiekvienais metais rengiami “British Farming Awards” apdovanojimai. Šiais metais ūkininkavimo herojumi buvo paskelbtas S. Stables’as.

Jį nominuoti paragino ir David Newhouse’as, kurį balandžio mėnesį pakirto COVID-19 infekcija. Jis atsidūrė ligoninės reanimacijos skyriuje. Didžiulį ūkį turėjo prižiūrėti taip pat COVID-19 simtomų turėjusi D. Newhouse’o žmona Carol. Sužinojęs apie tai, kad COVID-19 faktiškai pastatė David’o ūkį ties bankroto riba, S. Stables’as ištiesė pagalbos ranką kolegai, pas kurį jaunystėje mokėsi ūkininkavimo paslapčių.

“Dėl socialinės distancijos laikymosi, mes net neturėjome galimybės gauti pagalbą iš bet ko kito. Vien tai mane pradėjo varyti į neviltį labiau, nei liga. Jūs neįsivaizduojate, koks esu dėkingas Sam’ui už pagalbą”, – prisimena jau pasveikęs David’as.

S. Stables’as organizavo laikiną 240 avių pervežimą į savo ūkį, palikęs tik 180 avių rūpintis David’o šeimai, kol kolega pasveiks. Atstumas tarp ūkių sudarė net 200 mylių.

“Nepaisant to, kas benutiktų, mes visada laikomės drauge”, – apie ūkininkus kalba S. Stables’as.    

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA