Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Medžioklės prievaizdai sulaikė asmenį, susiruošusį medžioti itin žiauriu būdu

Autorius: Agroeta
Konfiskuoti įrankiai.
Konfiskuoti įrankiai.
Printer Friendly, PDF & Email

Spaudžiant žvarbiam šalčiui, Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai ir toliau dirba 24/7 režimu. Marijampolės ir Kalvarijų pareigūnai, vykdydami bendrą reidą Šakių rajono savivaldybėje sulaikė pažeidėją, dar tik susiruošusį „medžioti“ itin žiauriu būdu – kilpomis. Tokį atvejį pastarosiomis savaitėmis Marijampolės valdybos kontroliuojamoje teritorijoje pareigūnai išaiškina jau ne pirmą kartą, tik šįsyk pažeidėjas nė nespėjo paspęsti kilpų.

„Pastebėjome, kad vadinamųjų kilpininkų ir kitų pažeidėjų padaugėja rudenį ir žiemą. Viena priežasčių – atlaisvėję medžioklės plotai. Pasibaigus medžioklėms su varovais, atsiranda daugiau erdvės brakonieriams, statantiems kilpas. Tad džiaugiamės, kad aplinkosaugininkams padeda medžiotojai ir miškininkai, žinoma, ir pilietiški asmenys. Aktyvią gyvosios gamtos apsaugos kontrolę vykdome ir toliau, o tokiems pažeidėjams atsakomybės išvengti nepavyks“, – teigia Marijampolės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Raimondas Smagurauskas.

Neteisėtai kilpas įsigijusiam ir laikiusiam asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, draudžiami medžioklės įrankiai – kilpos – paimtos. Pažeidėjui gresia bauda iki 860 eurų.

Facebook komentarai