Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Maximos“ darbuotojams Kaune ir Panevėžyje diagnozuotas koronavirusas

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

„Maxima LT“ skelbia, kad trečiadienį bendrovėje patvirtinti du nauji koronaviruso atvejai. COVID-19 diagnozuotas antrai Panevėžyje, Klaipėdos g. 92, veikiančios parduotuvės darbuotojai, anksčiau turėjusiai artimą kontaktą su kita virusu šiuo metu sergančia šios parduotuvės darbuotoja. Kitas koronaviruso atvejis diagnozuotas Kaune, V. Krėvės pr. 14B, esančios „Maxima XX“ darbuotojai. Nuo liepos 15 d. ši darbuotoja atostogavo ir nuo to laiko parduotuvėje, kurioje dirba, nesilankė.

„Apgailestaujame, kad koronavirusas buvo nustatyta dar dviem mūsų darbuotojoms. Su susirgusiomis, dabar saviizoliacijoje esančiomis mūsų kolegėmis, palaikome nuolatinį ryšį, jos sveiksta namuose.

Tokioje situacijoje primename, jog mūsų darbuotojai yra apdrausti specialiu draudimu nuo koronaviruso. Susirgus COVID-19 infekcija ir gydantis ligoninėje, išmokas gaus dabartiniai bei naujai „Maximoje“ įsidarbinsiantys asmenys“, – informuoja prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Panevėžio parduotuvėje „Maxima XX“ dirbanti darbuotoja paskutinį kartą darbe lankėsi rugpjūčio 1 d. Tądien, sužinojus apie kitai tos pačios parduotuvės darbuotojai diagnozuotą COVID-19, ji ir dar septyni darbuotojai, galimai turėję kontaktą su sergančiąja, buvo išleisti namo saviizoliacijai. Šiems darbuotojams buvo atlikti testai dėl koronaviruso. Septynių saviizoliacijoje esančių darbuotojų rezultatai buvo neigiami, šios darbuotojos – teigiamas, sakoma prekybos tinklo „Maxima“ pranešime.

Pasak E. Dapkienės, rugpjūčio 5 dieną gavus informaciją, jog COVID-19 nustatytas dar vienai Panevėžyje, Klaipėdos g. 92, esančios „Maxima XX“ darbuotojai, buvo išsiaiškinta, kad šiuo metu saviizoliacijoje esanti darbuotoja kontaktą turėjo tik su tais pačiais darbuotojais, kurie šiuo metu jau yra saviizoliacijoje.

Teigiamas testo dėl COVID-19 rezultatas trečiadienį taip pat buvo nustatytas Kaune, V. Krėvės pr. 14B, esančios „Maxima XX“ darbuotojai. Anksčiau ji artimai bendravo su savo šeimos nare, Kaune, Pramonės pr. 29, veikiančios parduotuvės „Maxima XXX“ darbuotoja, kuriai koronavirusas buvo patvirtintas rugpjūčio 2 d. Susirgusi „Maximos XX“ V. Krėvės pr. darbuotoja nuo liepos 15 d. iki dabar atostogavo ir darbe nesilankė, kontakto su kitais savo kolegomis neturėjo.

Iki šiol dėl koronaviruso yra ištirti 486 prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai: 457 testai buvo neigiami, 16 – teigiamų. Septyni darbuotojai jau yra pasveikę. Izoliuoti dėl kontakto su sergančiais COVID-19 – devyni. „Maxima“ nurodo, kad šiuo metu trylikos darbuotojų testų atsakymų dar laukiama, keturi iš jų yra užsiregistravę profilaktikos tikslais, kuomet savivaldybės organizuoja profilaktinius tyrimus.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA