Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Mantingos“ produkciją ragaus ir Tokijo olimpinių žaidynių dalyviai

Autorius: Agroeta
Žemės ūkio ministras K. Navickas lankėsi "Mantingoje".
Žemės ūkio ministras K. Navickas lankėsi "Mantingoje".
Printer Friendly, PDF & Email

Lietuviški maisto gaminiai dėl kokybės ir skoninių savybių vertinami  ne tik šalies gyventojų.  Jie garsėja ir užima vis stipresnes pozicijas pasaulinėje rinkoje. Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas lankėsi Marijampolėje esančioje bendrovės „Mantinga“ kepykloje, čia iš lietuviškų produktų gaminami šaldyti duonos, įvairių bandelių, užkandžių gaminiai, kuriuos jau pamėgo prancūzai ir išrankieji japonai.

„Mantinga“ savo gaminius eksportuoja į 35 pasaulio šalis: nuo JAV iki Japonijos ar Saudo Arabijos.

„Vienoje eksporto šalyje itin populiarūs duonos gaminiai, kitoje – saldi produkcija. Džiaugiamės, kad Japonijoje ar Kinijoje pirkėjai atrado mūsų duoną, o prancūzai mėgaujasi mūsų pagamintais sviestiniais kruasanais. Konkurencija didelė, tačiau pardavimų kiekiai rodo, kad galime konkuruoti su kitais prekiniais ženklais. Smagu pasimėgauti dešrainiu Ukrainoje, kruasanu Paryžiaus kavinėje, ar pamatyti lietuvišką duoną Japonijos prekybos tinkle“, – sako UAB „Mantinga“ generalinis direktorius Mantas Agentas.

Lietuvoje, anot jo, populiariausi yra česnakiniai batonai, gręžtiniai, rageliai bei „Žalgirio“ sumuštiniai. Bendrovė turi lietuviškos produkcijos tiekėjus, kurie tiekia mėsos, pieno gaminius. Sezono metu šviežias daržoves (porus, ledo salotas, svogūnų laiškus) tiekia vietinis ūkininkas. Ši kompanija ne tik siekia išlaikyti tradicijas, bet ir nuolat kuria naujus produktus, o tai, anot bendrovės generalinio direktoriaus, padeda prisitaikyti prie vartotojo  poreikių ir lūkesčių.

Aplankyti šią įmonę K. Navickas pasirinko neatsitiktinai. „Mantinga“ – inovatyvi maisto pramonės įmonė, kurioje netrūksta modernių įrenginių ir šiuolaikiškų sprendimų, lengvinančių bei greitinančių sudėtingą gamybos procesą. Apžiūrėjęs naujausią įmonės duonos ir saldžių gaminių liniją, ministras neslėpė susižavėjimo. „Džiaugiuosi, kad nepaisant augančių žaliavos kainų, gebate prisitaikyti, vykdote plėtrą ir investuojate į inovatyvius sprendimus. Tikras laimėjimas, kad „Mantingos“ produkcija yra eksportuojama į įvairias pasaulio šalis, netgi Japoniją, kur šiemet vyks olimpinės vasaros žaidynės. Turime didžiuotis, kad Marijampolėje pagamintą „Mantingos“ produkciją ragaus ir Tokijo olimpinių žaidynių dalyviai“, – teigė ministras.

Prieš 23-ejus metus įkurta „Mantinga“ dabar regione yra didžiausias darbdavys. Joje dirba 1500 darbuotojų.

Facebook komentarai