Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Liepsnose pražuvo visas šeimos ūkis

Autorius: Agroeta
PAGD nuotr.
PAGD nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Balandžio 6-osios pavakary Rusų Obelyno kaime, Upynos seniūnijoje, Šilalės rajone, kilo didžiulis gaisras. Šeimininkams būnant namuose, netikėtai užsidegė ūkinis pastatas, kuriame buvo daug gyvulių ir šieno, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Anot pranešimo, moteris dar spėjo įeiti į pastatą ir mėgino pilti vandenį, bet pamačiusi, kad liepsnos jau plinta per šieną, paskambino skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112. Atvykus ugniagesiams, ūkinio pastato stogas jau liepsnojo, į vidų įeiti buvo neįmanoma. Gaisro metu nugaišo devynios karvės, du prieaugliai, du veršiukai, dvi avys ir keturi ėriukai.

„Netoliese buvęs kaimynas spėjo atrišti šunį ir iš tvarto išvesti vieną karvę, – sakė Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji inspektorė Laima Kazlauskienė. – Žmonės gyvena vienkiemyje, artimiausi kaimynai – už kelių šimtų metrų, tad nebuvo kam subėgti ir padėti.“

Gaisrą gesino 9 ugniagesiai gelbėtojai, atvykę su keturiomis gaisrinėmis autocisternomis, jiems talkino 5 savanoriai ugniagesiai. Su liepsnomis ugniagesiai kovojo 4 valandas. Gaisro metu sudegė ūkinio pastato stogas, apdegė du karkasiniai priestatai, sudegė apie 3 t šiaudų. Laimei, grėsmė gyventojų namui nekilo.

Pasak L. Kazlauskienės, spėjama gaisro priežastis – trumpasis jungimasis elektros instaliacijoje. Gaisro židinys buvo toje dalyje, kur laikomi pašarai.    

Facebook komentarai