Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Kinija sustabdė amerikiečių milžinės „Tyson Foods“ vištienos importą dėl COVID-19 protūkio

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Kinija sustabdė vištienos importą iš vienos gamyklos, priklausančios amerikiečių maisto produktų milžinei „Tyson Foods“, dėl kilusio koronavirusinės infekcijos protrūkio.

Sekmadienį įvestas laikinas importo draudimas taikomas gaminiams, kurie jau yra atgabenti į Kiniją arba kuriuos dar tik ketinama išsiųsti, pranešė Kinijos muitinės administracija. Pranešime nenurodyta, kiek vištienos patiekė „Tyson“, ir nepateikiama jokios kitos informacijos apie produkciją.

Pasak gamintojos, ji tiria šią informaciją, ir patvirtino, jog kalbama apie produkciją, pagamintą Arkanzaso valstijos Springdeilio mieste esančioje mėsos perdirbimo gamykloje.

„Esame įsitikinę, kad mūsų produktai yra saugūs, ir tikimės, kad JAV ir Kinijos vyriausybių konsultacijų metu pavyks išspręsti šią problemą“, – pareiškė „Tyson“ atstovas, kurio žodžius pacitavo „Bloomberg“.

Penktadienį paskelbtame bendrovės pranešime spaudai teigiama, kad 481-o bendrovės šiaurės vakarų Arkanzase esančių gamyklų, skaitant Springdeilio mieste veikiančią gamyklą, darbuotojų tyrimai dėl COVID-19 buvo teigiami. Šis skaičius sudaro apie 13 proc. patikrintų darbuotojų, iš jų 95 proc. ligos simptomai nepasireiškė.

Po koronavirusinės infekcijos protrūkio Pekine, susijusio su didmeninės prekybos turgumi „Xinfadi“, Kinijos institucijos praėjusią savaitę pradėjo tikrinti, ar importuotoje mėsoje ir jūros gėrybėse nėra COVID-19 pėdsakų, pažymi „Bloomberg“. Anot Kinijos žiniasklaidos, virusas buvo aptiktas pjaustymo lentoje, kuris buvo naudojamas importuotų lašišų apdorojimui.

Facebook komentarai