Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Kėdainių r. taryboje prisiekė naujas narys – ūkininkas Jonas Talmantas

Autorius: "Rinkos aikštė"
Jonas Talmantas. Asmeninio archyvo nuotr.
Jonas Talmantas. Asmeninio archyvo nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Šiandien, lapkričio 27 d., virtualiai surengtame Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje prisiekė naujasis Tarybos narys kraštietis ūkininkas ir Lietuvos socialdemokratų partijos narys Jonas Talmantas.

64-erių politikas pakeitė į Seimą išrinktą Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narį bendrapartietį Tomą Bičiūną.

Jonas Talmantas pasirinko dirbti Sveikatos ir socialinių reikalų komitete, kuriam pirmininkauja gydytojas Alfredas Hofmanas, atstovaujantis visuomeniniam rinkimų komitetui „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“.

Jonas Talmantas yra žinomas Kėdainių krašto ūkininkas, daugiau kaip dešimt metų (nuo 2008 m. liepos 11 d.) visuomeniniais pagrindais vadovauja Lietuvos ūkininkų sąjungai, o nuo 2019 metų – ir Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijai.

Gimęs Kelmės rajone, Jonas Talmantas jau daug metų gyvena ir su sūnumis ūkininkauja Kėdainių rajone, yra stiprus ūkininkas ir gerbiamas rajone žmogus.

2007 metais inicijavo Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos įkūrimą. Jam pavyko sukviesti aktyvių ūkininkų susirinkimą, patvirtinti įstatus, ir buvo išrinktas Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininku. Šis skyrius tapo labai stipriu, žinomu ir įkvepiančiu pavyzdžiu ūkininkams visoje Lietuvoje.

2008 m. Jonas Talmantas buvo išrinktas vienos iš didžiausių Lietuvos nevyriausybinių žemdirbių organizacijų – Lietuvos ūkininkų sąjungos – pirmininku. Šias pareigas sėkmingai eina jau ketvirtą kadenciją, skleisdamas sukauptas žinias ir patirtį, negaudamas jokio atlygio, iki šiol dirba ne tik sąjungos narių, bet ir visų šalies žemdirbių labui.

Jonas Talmantas yra įvairių LR Žemės ūkio ministerijos darbo grupių, Žemės ūkio mokslo tarybos, Lietuvos grūdų augintojų asociacijos ir sėklininkystės asociacijos tarybos narys, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos steigėjų (Lietuvos ūkininkų sąjungos) įgaliotas atstovas.

Už nuopelnus yra apdovanotas LR Žemės ūkio ministerijos Garbės ženklu, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Pirmo laipsnio Garbės ženklu ir ordinu „Už nuopelnus Lietuvos kaimui“.

rinkosaikste.lt

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA