Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Kauno grūdų“ valdybos pirmininkas – D. Zubas

Autorius: BNS
„KG Group“ valdybos pirmininku paskirtas „Linas Agro Group“ vadovas Darius Zubas.
„KG Group“ valdybos pirmininku paskirtas „Linas Agro Group“ vadovas Darius Zubas.
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ūkio investicijų bendrovės „Linas Agro Group“ kontroliuojamos žemės ūkio produktų perdirbimo ir maisto gamybos grupės „KG Group“ valdybos pirmininku paskirtas „Linas Agro Group“ vadovas Darius Zubas.

Registrų centro duomenys rodo, kad sprendimas dėl pirmininko buvo priimtas rugpjūčio 10 dieną, pareigas D. Zubas pradėjo eiti trečiadienį.

Jo pavaduotoju išrinktas naujasis „KG Group“ vadovas Andrius Pranckevičius.

„KG Group“ valdyboje taip pat dirba „Linas Agro Group“ finansų direktorius Mažvydas Šileika, „Linas Agro“ vadovas Tomas Pučkis ir bendrovės „Dotnuva Baltic“ vadovas Jonas Bakšys.

„Linas Agro Group“ liepos viduryje už neskelbiamą sumą įsigijo T. Barščio kontroliuotą žemės ūkio produktų perdirbimo ir maisto gamybos grupę „KG Group“. Po sandorio „Linas Agro“ valdo 76 įmones.

D. Zubas tuomet teigė, kad sandoris yra didžiausias Lietuvos istorijoje. Anot jo, įsigijimą lėmė noras plėsti veiklos sritis, didesnis efektyvumas ir geresnės konkurencinės galimybės.

Grupė prognozuoja, kad po sandorio jos metinės pajamos gali siekti apie 1,3 mlrd. eurų, EBITDA – apie 50-60 mln. eurų, grupėje dirbančių darbuotojų skaičius išaugs nuo 2,1 tūkst. iki 6 tūkst.

Facebook komentarai