Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Ilgapirščiai traukia į miškus

Autorius: Agroeta
Tauragės rajone, Mažonų kaime, esančiame miške, „darbavosi“ ilgapirščiai. Pagrindinis vagių taikinys – 500 pušelių.
Tauragės rajone, Mažonų kaime, esančiame miške, „darbavosi“ ilgapirščiai. Pagrindinis vagių taikinys – 500 pušelių.
Printer Friendly, PDF & Email

Spalio 20 d. Tauragės rajone, Mažonų kaime, esančiame miške, „darbavosi“ ilgapirščiai. Pagrindinis vagių taikinys – pušelės.

62 metų vyriškis informavo, kad pasigedo 500 pušelių. Nuostolius miško savininkas įvertino 1000 eurų. Pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Miško vagystės – masinės ir sunkiai išaiškinamos. Dažniausiai vagys lankosi rudenį, žiemą ir pavasarį, kai miške mažiau žmonių.

Nuo 2020 m. pradžios Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate registruota 11 ikiteisminių tyrimų dėl medienos vagystės iš miško. Tauragės savivaldybėje užregistruotas 1 ikiteisminis tyrimas, Pagėgių savivaldybėje – 4, iš kurių 2 ištirti, Šilalės savivaldybėje – 4, iš kurių taip pat 2 ištirti, Šilutės savivaldybėje užregistruoti 2 ikiteisminiai tyrimai.

Atminkite, kad vagis vilioja neprižiūrimi miškai. Sumažinti vagysčių pavojų galima reguliariai lankantis savo miškuose, bendraujant su girininkijos darbuotojais, su visais, kurie galėtų pastebėti neteisėtą veiką jūsų miško valdoje.

Jei užklupote medienos vagis nusikaltimo vietoje, praneškite apie tai policijos pareigūnams.

Tauragės apskrities VPK informacija

Facebook komentarai