Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

I. Šimonytė: nors Vyriausybės programa turi būti pateikta per dvi savaites, manau, tiek neužtruksime

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Naujai išrinkta premjerė Ingrida Šimonytė viliasi, kad Vyriausybės programą pavyks pateikti greičiau nei per artimiausias dvi savaites. Išrinktoji ministrė pirmininkė taip pat reiškia viltį, kad Seimui pavyks pasiruošti saugius darbo metodus, kurie leistų tolesniuose balsavimuose dalyvauti ir izoliacijoje esantiems asmenims.

„Dabar yra labai aiškus kelias toliau, turi būti pateikta Vyriausybės programa per dvi savaites, bet manau, kad tiek neužtruksime. Ir tuomet dar Vyriausybės programa turi būti patvirtinta Seimo. Tai yra dar atskiras balsavimas, ir čia dar yra atskira istorija ir tiesiog tam reikės ruoštis. Dabar tai ir darysime“, – žurnalistams Seime teigė I. Šimonytė.

Išrinktoji premjerė atkreipė dėmesį, kad, jeigu tvirtinant jos kandidatūrą į ministrės pirmininkės postą, balsavime būtų galėjusi dalyvauti didesnė dalis valdančiųjų, jai būtų pareikštas gerokai didesnis palaikymas.

„Aš tikiuosi, kad (...) Seimas pasiruoš savo darbo metodus tokius, kurie leis dalyvauti sprendimuose ir balsavimuose žmonėms, kuriems galbūt salėje geriau kažkuriuo metu nesirodyti. Ir taip ir dirbsime“, – sakė ji.

„Nes nėra taip, kad buvo mažai palaikymo, jeigu būtų pridėta dar ta kariuomenė žmonių, kurių šiandieną nėra mūsų pusėje Seimo salėje, tai akivaizdu, kad tas rezultatas būtų buvęs arčiau 80 balsų. Tai ne čia yra problema“, – pridūrė premjerė.

I. Šimonytė taip pat akcentavo, kad procedūros dėl oficialaus kandidatų į ministrus sąrašo teikimo prezidentui turėtų ilgai neužtrukti.

„Tas procedūras reikės išsiaiškinti, ar čia man reikės dar atskirą sąrašą atsinešti, aš manau, ilgai neužtruksime“, – teigė ji.

Naujai išrinkta premjerė patikino kol kas nenorinti spekuliuoti apie galimus pokyčius oficialiame kandidatų į ministrus sąraše.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA