Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„I Asset Management“ fondas įsigijo 2,5 tūkst. ha Latvijos miško

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Investicijų valdymo bendrovės „I Asset Management“ investicijų į tvarią miškininkystę fondas iš privačių savininkų įsigijo 2,5 tūkst. hektarų miško Latvijoje, Latgalės regione. Sandorio suma neatskleidžiama, pranešė bendrovė.

„Baltic Green Fund“ Baltijos šalyse valdo iš viso per 6,5 tūkst. ha miško – daugiau kaip 5 tūkst. ha Latvijoje ir 1,5 tūkst. ha Lietuvoje.

„Baltic Green Fund“ investicijų direktorius Simonas Jurgionis sako, kad fondass žvalgosi naujų įsigijimų Latvijoje ir Estijoje.

„Lietuvoje, deja, investuoti į tvarią miškininkystę nebeturime galimybių. Įsigijimo ribojimai yra beveik visiškai sustabdę naujas investicijas Lietuvoje ir tokiu būdų labai neigiamai veikia šios turto klasės konkurencingumą“, – pranešime sakė jis.

Pasak jo, iki 2022 metų fondas tikisi konsoliduoti iki 9 tūkst. ha miško žemės, o ilgesnėje perspektyvoje planuojama pasiekti ir 20 tūkst. Numatomas fondo dydis iki 2027 metų turėtų siekti 60-70 mln. eurų.

Fondo tikslas per septynerius veiklos metus valdyti kuo didesnį miško portfelį visose trijose Baltijos šalyse ir jį parduoti, kad naujas investuotojas tęstų tvarią miškininkystę.

Nuo 2019 metų veikiančio fondo veiklos laikas yra aštuoneri metai su galimybe jį pratęsti dar dvejiems metams. 

Facebook komentarai