Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Galvijų laikytojai ir pieno gamintojai kviečiami teikti paraiškas valstybės pagalbai gauti

Autorius: Dalia KARPAVIČIENĖ
Kelmės rajono Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius, galvijų laikytojus ir pieno gamintojus, kviečia teikti paraiškas valstybės paramai gauti. D. Karpavičienės nuotr.
Kelmės rajono Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius, galvijų laikytojus ir pieno gamintojus, kviečia teikti paraiškas valstybės paramai gauti. D. Karpavičienės nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Kelmės rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius, galvijų laikytojus ir pieno augintojus, kviečia teikti paraiškas valstybės paramai gauti.

Parama bus teikiama galvijų laikytojams, pardavusiems rinkai (įmonėms arba perpardavėjams) galvijus, iki pardavimo išlaikytus ne mažiau kaip 6 mėnesius, nuo balandžio 1 dienos iki lapkričio 30 dienos. Galvijus superkanti įmonė turi užsiimti žemės ūkio produktų perdirbimu. Galvijų laikytojai, Žemės ūkio ir kaimo verslo registre, turi būti užregistruoti kaip valdos valdytojai arba partneriai ne vėliau kaip iki birželio 1 dienos.

Paraiškas galvijų laikytojai gali teikti seniūnijoje, kurioje registruota pareiškėjo valda arba Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriui. Iki liepos 15 dienos priimamos paraiškos už rinkai parduotus galvijus nuo balandžio 1 dienos iki birželio 30 dienos, nuo  spalio 1 dienos iki spalio 15 dienos – už galvijus parduotus rinkai nuo liepos 1 dienos iki rugsėjo 30 dienos. Už galvijus, parduotus rinkai nuo spalio 1 dienos iki lapkričio 30 dienos, paraiškos bus priimamos nuo gruodžio 1-tosios iki gruodžio 4-tosios dienos. 

Teikdamas paraišką už pirmąjį pagalbos teikimo etapą, galvijų laikytojas gali vienoje paraiškoje pažymėti, kad prašo pagalbos už kitus būsimus pagalbos etapus, jeigu tais etapais planuoja parduoti rinkai galvijus.

Valstybės paramos gali tikėtis ir pieno gamintojai, kurių vardu Ūkinių gyvūnų registre birželio 1 dienai buvo registruotų pieninių karvių ir kurie pardavė pieną Lietuvoje registruotiems pieno supirkėjams. 

Jie paraiškas kviečiami teikti iki birželio 30 dienos. Pieno gamintojai Žemės ūkio ir kaimo verslo registre turi būti užregistruoti kaip valdos valdytojai arba partneriai ne vėliau kaip iki birželio 1 dienos.

Paraiškos teikiamos seniūnijai, kurioje registruota pareiškėjo valda arba Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriui. Po birželio 30 dienos paraiškos nebus priimamos.

 

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA