Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

G. Nausėda su ekspertais ir politikais diskutuos apie mokesčių sistemą

Autorius: Agroeta
Gitanas Nausėda.
Gitanas Nausėda.
Printer Friendly, PDF & Email

Prezidentas Gitanas Nausėda kartu su Seimo frakcijų, Profesinių sąjungų konfederacijos, Investuotojų forumo atstovais ir ekonomikos ekspertais pirmadienį diskutuos apie mokesčių sistemą.

Kaip Eltą informavo prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis, nuotolinėje diskusijoje mokesčių sistemos efektyvumo klausimais ekspertai tarsis, kaip užtikrinti Lietuvos mokesčių sistemos stabilumą ir teisingumą, kokių priemonių galėtų imtis valstybė, kad užtikrintų spartų ekonomikos progresą ir pajamų konvergenciją, ypač kovojant su pandemijos padariniais.

„Diskusijoje atidarymo kalbą sakys prezidentas, joje akcentuos mokesčių sistemos tvarumo siekį, įgyvendinant gerovės valstybės tikslus“, – teigė A. Bubnelis.

Diskusijoje dalyvaus prezidento vyriausiasis patarėjas Simonas Krėpšta, Seimo nariai Mykolas Majauskas, Algirdas Butkevičius, Gintarė Skaistė, Lukas Savickas „Investors‘ Forum“ mokesčių darbo grupės vadovas Kęstutis Lisauskas, „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė ir kiti.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA