Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Bus atnaujinamas Rudaminos turgus

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Vilniaus regione žinomą Rudaminos ūkininkų turgų planuojama atnaujinti. Rajono atstovų teigimu, prekybos vietų jame nepadaugės, tačiau bus patrauklesnės ir patogesnės darbo sąlygos.

Pasak savivaldybės Viešųjų ir tarptautinių ryšių skyriaus vedėjos Jolantos Gulbinovič, turgavietės infrastruktūros sutvarkymas turėtų paskatinti kaimo gyventojus daugiau prekiauti savo produkcija.

„Rudaminos turgus yra populiarus tarp vietos gyventojų ir lankytojų, juo naudojasi daug prekybininkų ir iš gretimų Šalčininkų rajono savivaldybės gyvenviečių“, – sakė J. Gulbinovič.

Be kita ko, tikimasi, kad didesnė pasiūla ir atnaujintos prekybos vietos paskatins turgavietėje lankytis pirkėjus ne tik iš Vilniaus, bet ir kitų rajonų.

Planuojama, kad darbai bus pradėti kitąmet birželį ir truks apie metus.

Turgavietėje numatoma įrengti lauko paviljonus ir stogines su prekystaliais, sutvarkyti infrastruktūrą,  kelias platesnes prekybos vietas negalią turintiems prekybininkams.

Be to, turgavietės teritoriją numatoma išplėsti iki 1,4 hektaro, bet vietų skaičius iš esmės nesikeis –  prekiauti galės apie 250 prekybininkų. Teritorija bus paskirstyta į šešias zonas – prekybos  maisto produktais, automobiliais, rūbais, buities prekėmis, ūkio padargais ir įrankiais, augalais, smulkiais gyvūnais ir pašarais.

Suremontavus paviljoną jame vietoje prekybininkų įsikurs turgavietės administracija bei veterinarijos kontrolė. Be to, numatoma įrengti automobilių aikšteles, dviračių stovus.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA