Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Atsargiai sukčiai: dar vienas žmogus pirko „Belarus“ – liko be pinigų

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Prieš kelias dienas Panevėžio apskrities pareigūnai sulaukė pranešimo, kad vyras (gim. 1945 m.) spalio 19 dieną pirko traktorių "Belarus" pagal skelbimą elektroninėje erdvėje. Į pardavėjo nurodytą sąskaitą pervedė 1500 eurų avansą. Prekės negavo, su pardavėju susisiekti nepavyksta. Pareigūnai dėl sukčiavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Šį mėnesį tai jau mažiausiais antras pranešimas apie panašiai nuo sukčių nukentėjusius traktorių pirkėjus.

„Agroeta“ rašė, kad Tauragės pareigūnai taip pat aiškinasi kas apgavo 25 metų vietos gyventoją, kuri spalio 3 dieną internetiniame puslapyje radusi skelbimą apie parduodamą traktorių „Belarus“, nusprendė jį nusipirkti ir buvo apgauta.

„Moteris skelbimą rado internete. Kaina buvo nurodyta 5 tūkst. 500 eurų. Ji telefonu susisiekė su skelbimą įkėlusios įmonės atstovu ir sutarė, kad tikrai traktorių pirks ir pervedė avansą. Kitą dieną jie buvo susitikę ir sutarė, kad pirmadienį (spalio 5 d.) bus pristatyta prekė, bet nebuvo nei prekės, nei telefonu buvo galima susisiekti, todėl moteris kreipėsi į policijos pareigūnus dėl sukčiavimo“, – tuokart pasakojo Tauragės aps. VPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė.

Su tariamu traktoriaus pardavėju sutarė dėl pirkimo ir pervedė jam 1000 eurų avansą. Tačiau traktoriaus negavo, o su pardavėju moteriai susisiekti nepavyko.

Apie panašiai sukčių iš Kelmės r. gyventojos išviliotus pinigus „Agroeta“ pranešė ir rugsėjo pradžioje. Tuokart Lykšilio kaime gyvenanti moteris, taip pat internetinėje svetainėje radusi skelbimą apie parduodamą traktorių Belarus MTZ82.1, nusprendė jį įsigyti.

Iš savo banko sąskaitos ji pervedė 500 eurų. Paaiškėjo, kad skelbimas melagingas, o tariama traktoriaus pardavėja pasisavino pinigus.

 

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA