Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Incidentas danguje virš Kauno – avariniu būdu leidosi lėktuvas

Autorius: Agroeta
Kauno oro uoste avariniu būdu leidosi lėktuvas.
Kauno oro uoste avariniu būdu leidosi lėktuvas.
Printer Friendly, PDF & Email

Neeilinis įvykis Kauno oro uoste – gavę pranešimus apie nelaime galintį pasibaigti avarinį lėktuvo nusileidimą, spec. tarnybos skubėjo į Kauno oro uostą.

Incidentas, danguje virš Kauno, įvyko pavakare.

„16.41 val. iš Kauno oro uosto, bendrovei „SmartLynx“ priklausantis lėktuvas, pakilo skrydžiui į Čekiją, tai buvo techninis skrydis be keleivių, lėktuve buvo tik 2 įgulos nariai. Po kurio laiko, gavusi tam tikrų signalų, kad neveikia prietaisai, įgula nusprendė grįžti į oro uostą. Kur sėkmingai nusileido 17.20 val. Dabar lėktuvas priparkuotas Kauno oro uoste, bus apžiūrimas, o lėktuve keleivių tiesiog nebuvo, tik kaip minėjau 2 įgulos nariai, visi sveiki“, – sakė „Lietuvos oro uosto“ atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas.  

Apie avariniu būdu Kauno oro uoste besileisiantį lėktuvą pranešimus gavo ir spec. tarnybos – į įvykį skubėjo ugniagesiai gelbėtojai ir medikai.

„Lėktuvas turėjo leistis avariniu būdu dėl variklio gedimo, sėkmingai nusileido, bet apsaugai buvo iškviestos 4 mūsų autocisternos“, – sakė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Facebook komentarai