Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Grybautojai miške „pametė“ draugą

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Kaskart keliaujant ieškoti miško gėrybių raginama nenutolti nuo pažįstamų vietų, elgtis atsakingai, turėti gerai įkrautą mobiliojo ryšio telefoną, prožektorių ar švilpuką, tokios priemonės gali praversti pasiklydus. Tačiau kartais grybaujant ir vartojant alkoholinius gėrimus, ne tik kad lieki be grybų, bet ir ne visi draugai kartu grįžta. Taip nutiko grybautojų kompanijai Šilalės rajone.

Trys vyrai, pirmadienį apie 16.00 val. atvyko grybauti į Kiaukų mišką, esantį Šilalės rajone, kad neprailgtų grybų paieška buvo vartojamas alkoholis, paskui vyrai nusprendė išsiskirti ir paieškas tęsti atskirai. Sutartu laiku, sutartoje vietoje pasirodė tik du draugai. Buvo bandoma su  negrįžusiu grybautoju susisiekti telefonu, tačiau vyras nekėlė ragelio. Buvo pranešta policijos pareigūnams, kurie nedelsiant ėmė ieškoti vyro.

Paieška truko visą naktį, tačiau nesėkmingai, bet pareigūnai nenuleido rankų ir tęsė paiešką toliau. Antradienį, apie vidurdienį dingusį grybautoją į policijos komisariatą pristatė pilietis, kuris paaiškino, kad apie 12.00 val. prie jo sodybos, Šilalės r., Biržų Lauko k., atėjo nepažįstamas asmuo, prašė vandens ir sakęsis pasiklydęs.

Policijos pareigūnams bendraujant su atsiradusiu vyru, paaiškėjo, kad jis grybaudamas pametė mobiliojo ryšio telefoną, paskui grybų krepšį ir pasiklydo. Taip beklajodamas visą naktį miške, vyras nuo paleidimo vietos nuklydo apie 3,5 km negirdėjęs kaip jo ieško policijos pareigūnai.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA