Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Grįžusiems iš Lenkijos siūlo laikytis saviizoliacijos

Autorius: Daiva BARTAŠEVIČIŪTĖ
Grįžusiems iš Lenkijos Alytaus rajono savivaldybė siūlo laikytis saviizoliacijos.
Grįžusiems iš Lenkijos Alytaus rajono savivaldybė siūlo laikytis saviizoliacijos.
Printer Friendly, PDF & Email

Alytaus rajono savivaldybės administracija ne tik primena gyventojams laikytis šalies mastu priimtų rekomendacijų, draudimų ir ribojimų dėl koronaviruso, bet ir imasi papildomų apsaugos priemonių.

Rajono gyventojams, savivaldybės ir jos įstaigų darbuotojams, grįžusiems iš užsienio (kurortų ar po apsilankymų Lenkijoje) siūloma taikyti saviizoliaciją.

Anot Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko, nors kaimyninė Lenkija ir neįeina į rizikingų šalių sąrašą, kuriame yra Kinija, Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras, Vokietija, Prancūzija, Ispanija ir visa Italija, saugumo priemonių imtis reikia.

„Lenkijoje yra nemažai užsikrėtusiųjų koronavirusu , o mūsų žmonės gana dažnai važiuoja į šią šalį apsipirkti, todėl ir papildomi kontaktai neišvengiami. Rekomenduojame gyventojams būti sąmoningiems ir imtis saviizoliacijos“, – kalbėjo A. Vrubliauskas. .

Be to, savivaldybės administracijos išplatintame pranešime prašoma kaimynų, žinančių, kad asmuo grįžo iš padidintos rizikos šalies ir nesilaiko saviizoliacijos rekomendacijų, pranešti Alytaus rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriui.

Seimo Europos reikalų komitetas penktadienį pasiūlė dėl koronaviruso grėsmės uždaryti valstybės sienas.

Prezidento Gitano Nausėdos nuomone,  šalies sienų uždarymas dėl koronaviruso grėsmės gali būti svarstomas. Tuo tarpu Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, jog sprendimas uždaryti valstybės sienas turėtų neigiamų padarinių ir nebūtų labai reikšminga priemonė kovoje su viruso plitimu.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA