Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

brolijos baneriukas

 

 

Zemes ukio technikos brolija

Geradariai per mažiau nei savaitę suaukojo jaunajam ūkininkui jau pusę prarastų pinigų

Autorius: Agroeta
Ben Paterson
Ben Paterson
Printer Friendly, PDF & Email

Beveik 35 000 eurų praradusiam jaunajam ūkininkui Ben Paterson‘ui iš Češyro grafystės ant kojų padeda atsistoti beveik 700 geradarių, praneša „FarmingUK“. Nesėkmė versle Šiaurės Vakarų Anglijos fermerį ištiko tuomet, kai bankrutavo Češyro grafystėje veikęs galvijų aukcionas. Jam B. Paterson‘as perdavė 60 veršelių, už kuriuos jis turėjo gauti beveik 35 000 eurų, tačiau šių pingų jis jau nebesusigrąžins, nes aukcioną perėmė stambesni kreditoriai ir vyriškis nebeturi vilčių, kad susigrąžins bent eurą. Šią istoriją birželio 28 d. visuomenei realiu laiku veikiančioje paramos platformoje „GoFundMe“ aprašė B. Paterson‘o mama Luiza.

Kaip ji pasakoja, Benas šiam atsakingam sandoriui su aukciono organizatoriais kruopščiai rengėsi net dvejus metus. Savo pienininkystės ūkyje jis kasdien nuo 4 iki 8 val. ryto melždavo karves, rūpinosi galvijai, o vėliau skubėdavo namo, kad pasirūpintų savo pusantrų metų dukrele.

Kai galiausiai susiruošė perduoti aukcionui geriausius 60 veršelių, tikėjosi, jog verslas bus sėkmingas. Sužinoję apie šią istoriją, geradariai netruko aukoti pinigus ir liepos 5 d. B. Paterson‘o sąskaitoje jau yra 15 600 eurų. Tai yra suma, kurią 676 žmonės jam suaukojo per šešias dienas.

Facebook komentarai