Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Gedinčio Australijos ūkininko sukurtas vaizdas užkariauja pasaulį. Pažiūrėkite kaip vyras atsisveikino su mylima teta (video)

Autorius: Žinoti.lt
„Avelių menas“, kurį Džeksonas sukūrė tetai, pamažu internete išpopuliarėjo ne tik Australijoje, bet ir visame pasaulyje.
„Avelių menas“, kurį Džeksonas sukūrė tetai, pamažu internete išpopuliarėjo ne tik Australijoje, bet ir visame pasaulyje.
Printer Friendly, PDF & Email

Kai Beno Džeksono teta Debby mirė po dvejus metus trukusios kovos su vėžiu, vyras negalėjo dalyvauti laidotuvėse dėl pandemijos apribojimų, bet sugalvojo kaip ją pagerbti – jo auginamos avys suformavo širdį – toks buvo gedinčio vyro meilės ir liūdesio ženklas.

Susidoroti su savo sielvartu padeda prisiminimai apie mylimą žmogų. Avių augintojas iš Australijos panaudojo auginamas aveles, kad sukurtų kai ką ypatingo, taip norėdamas išreikšti pagarbą mylimai tetai. Džeksonas buvo nusivylęs, kai negalėjo dalyvauti laidotuvėse dėl vietinių apribojimų, esant pandemijai, todėl jis padarė atsisveikinimo vaizdo įrašą, kad būtų parodytas per tetos laidotuves Brisbene.

„Esant tokiam sielvartui, jautiesi tikrai bejėgis, nežinai, ką daryti ir ką pasakyti, – „The Guardian“ sakė ūkininkas.

Savo meilės ir liūdesio išraišką Džeksonas parodė per avelių bandą. Anksčiau jis eksperimentavo bandydamas „formuoti“ mėgstamų grupių pavadinimus. Tetai pagerbti jis pasirinko širdies formos dizainą. Ir kokia tai buvo fantastiška ir daug pasakanti figūra!

Norėdamas suformuoti avelių pulką (daugelis iš jų nėščios), Džeksonas dažniausia naudoja sunkvežimį, kad subertų grūdus pagal savo norimos formos kontūrus. Tada avelių pulkas paleidžiamas bėgti per pievą, kur subėga mėgautis grūdais palei pasirinktos formos linijas. Tuo pat metu ūkininkas dronu filmuoja gyvūnų sukurtą formą.

Šiuo vaizdu pasidalinta visame pasaulyje

„Avelių menas“, kurį Džeksonas sukūrė tetai, pamažu internete išpopuliarėjo ne tik Australijoje, bet ir visame pasaulyje. Įspūdinga pagarba ir jaudinančios pastangos sujaudino daugelį žmonių, kurie kovoja su sielvartu.

„Associated Press“ avių augintojas sako, kad norint sukurti tokį rezultatą, reikia nemažai kantrybės ir pastangų.

„Teko net kelis kartus pabandyti, kol man pavyko padaryti taip, kaip norėjau. Ir galutinis rezultatas yra toks, kokį matote. Aš tetą labai mylėjau, ką ir norėjau parodyti. Tikiuosi, kad kai tai dariau, ji pro debesis pažvelgė žemyn į žemę“.

zinoti.lt

Facebook komentarai

b