Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Gamtos sargai išsiaiškino, kas paliko lauke kraupų radinį

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Aplinkos apsaugos specialistai išsiaiškino, kas paliko lapes. Artūro Vestarto nuotr.
Aplinkos apsaugos specialistai išsiaiškino, kas paliko lapes. Artūro Vestarto nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Aplinkosaugos specialistai išsiaiškino, kas lapkričio viduryje Šiaulių rajone prie medžiotojų bokštelio paliko keturias sumedžiotas lapes. „Agroeta“ jau rašė, kad metalo ieškiklių entuziastas Artūras Vestartas netoli Šilėnų kaimo (Šiaulių r.) esančiame lauke aptiko sumedžiotus laukinius žvėris. Kraupia nuotrauka jis pasidalino socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Metalo Detektoriai Lietuva (radiniai, diskusijos, klubas, turgelis)“, kurioje internautai piktinosi medžiotojais, esą taip elgtis nežmoniška, paliekant kruvinus sumedžiotus žvėris tiesiog lauke.

„Ėjau po laukus metalo detektoriumi ir radau. Netoli tų lapių pravaikščiojau apie dvi valandas, bet jokių medžiotojų nemačiau, – „Agroetai“ radinį komentavo Artūras Vestartas. – Grįždamas dar kartą lapes apžiūrėjau. Pasidariau išvadą, kad jos ten kokią parą ten guli“.

Aplinkos ministerijai pavaldaus Aplinkos apsaugos departamento specialistė Ieva Krikštopaitytė, atsakydama į „Agroeta“ paklausimą, teigė, kad lapes suguldė medžiotojų būrelio „Miškininkai“ nariai.  

„Mūsų pareigūnai išsiaiškino, kad medžioklė, per kurią buvo sumedžiotos 4 lapės, vyko „Miškininkų" medžiotojų būrelio medžioklės plotų vienete. Keturias lapes sumedžioję medžiotojai nurodė, kad lapes laikinai paliko prie medžiotojų bokštelio, o po medžioklės jas pasiėmė“, – teigė ji.

Facebook komentarai