Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

dojusagro

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos agentai apsilankė „Ivabaltės“ bendrovėje

Autorius: Gimtasis Rokiškis
Printer Friendly, PDF & Email

Rokiškio bendrovėje „Ivabaltė“, kuri prekiauja „Fendt“ traktoriais ir dirba transporto sektoriuje, lankėsi Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūnai. „Gimtajam Rokiškiui“ pasidomėjus, koks buvo šio vizito tikslas, gal yra konkrečių įtarimų ar buvo gautas skundas, sulaukėme FNTT Valdymo organizavimo skyriaus viešųjų ryšių specialistės Ingos Mauricienės komentaro.

Pasak FNTT atstovės,  Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, vykdydama savo funkcijas, siekia užkardyti nusikalstamas ir kitas neteisėtas veikas, susijusias su finansų sistema. „Transporto sektorius vertinamas kaip viena iš rizikingesnių sričių kovojant su šešėliu. FNTT ir pernai, ir šiemet numačiusi skirti didesnį dėmesį būtent šio sektoriaus bendrovėms. Tuo tikslu FNTT pareigūnai vakar ir lankėsi bendrovėje „Ivabaltė“, – komentavo I. Mauricienė.

Susisiekus su UAB „Ivabaltė“ vadovu, rajono nariu Irmantu Tarvydžiu, jis teigė, kad nors apie FNTT vizitą iš anksto nieko nežinojo, bet kažko panašaus laukė. „Dabar aktyviai veikiu rajono tarybos opozicijoje, jau buvo nuojauta, kad kažkas imsis atsakomųjų veiksmų ir atsiųs mokesčių patikrinti ar dar ko nors“, – teigė I. Tarvydis.

Jo teigimu, FNTT nepareiškė jiems jokių kaltinimų ar įtarimų.

FNTT pareigūnai UAB „Ivabaltė“ veiklą tirs mėnesį. „Na, pažiūrėsim, kokios bus išvados. Prie tikrinimų mes įpratę, nors FNTT pareigūnų sulaukiam pirmą kartą“, – sakė „Ivabaltė“ vadovas.

Facebook komentarai

T Hegvita agro