Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

"FarmingUK": turtingą ūkininką nužudę meilužiai pripažinti kaltais

Autorius: Agroeta
53 metų Angela Taylor ir 54 metų Paul Cannon'as apkaltinti turtingo 69 metų fermerio William Taylor‘o nužudymu.
53 metų Angela Taylor ir 54 metų Paul Cannon'as apkaltinti turtingo 69 metų fermerio William Taylor‘o nužudymu.
Printer Friendly, PDF & Email

Jungtinėje Karalystėje prie pabaigos artėja didelio rezonanso visuomenėje sukėlusi kraupi istorija, kurioje 53 metų Angela Taylor ir 54 metų Paul Cannon'as apkaltinti turtingo 69 metų fermerio William Taylor‘o nužudymu. Ūkininkas dingo praėjusiais metais, o jo beveik suirusį kūną pareigūnai rado tik šių metų pradžioje.

Ikiteisminio tyrimo metu paaiškėjo, kad turtingas fermeris su savo žmona nebegyveno nuo 2015 metų ir visą šį laiką jis nesutiko pasirašyti skyrybų sutartį su A. Taylor. Pastaroji su P. Cannon‘u susipažino 2017-aisiais. Iki pat ūkininko pradingimo jie baugino fermerį susidorojimu, jei šis nesutiks skirtis.

Pareigūnai nustatė bemaž 1500 žinučių „Watsapp“ žinučių, kuriose P. Cannon‘as ir A. Taylor planavo fermerio nužudymą.

Likus 8 dienoms iki W. Taylor‘o pradingimo, pirmiausiai buvo prie namų sudegintas jo visureigis „Land Rover“. Vėliau, tai yra 2018 m. birželį, ūkininkas dingo ir jo niekam nepavyko rasti iki pat 2019 m. pradžios. Vasario mėnesį suiręs W. Taylor‘o kūnas aptiktas upėje, keliolika kilometrų nuo namų.

Teismo medicinos ekspertams nepavyko nustatyti mirties priežasties, bet spėjama, kad kūnas į upę buvo įmestas jau be gyvybės ženklų, sulaužius ūkininkui kaklą.

Praėjusį pirmadienį A. Taylor ir P. Cannon‘as pripažinti kaltais dėl ūkininko žmogžudystės. Portalas „FarmingUK“ nepraneša, kokia bausmė skirta meilužiams.

Facebook komentarai