Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Etikos sargai vertins NMA vadovo A. Muzikevičiaus elgesį

Autorius: BNS
Aleksandras Muzikevičius
Aleksandras Muzikevičius
Printer Friendly, PDF & Email

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) direktoriaus Aleksandro Muzikevičiaus elgesį, jam galbūt tinkamai nedeklaravus interesų būnant premjero patarėju.

VTEK ketvirtadienį pranešė tirsianti, ar A. Muzikevičius nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas pradėtas VTEK iniciatyva, radus neatitikimų A. Muzikevičiaus ir jo sutuoktinės privačių interesų deklaracijose – A. Muzikevičius nėra nurodęs sutuoktinės individualios veiklos, jos pasikeitusios darbovietės, abiejų vardu sudarytų sandorių.

VTEK pabrėžia, kad tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo.

Europos Sąjungos (ES) paramą skirstančiai NMA A. Muzikevičius vadovauja nuo spalio 15 dienos. Jis buvo premjero S. Skvernelio patarėjas žemės ūkio klausimais.

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, iš Druskininkų kilęs 43 metų biomedicinos mokslų daktaras A. Muzikevičius su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašu dalyvavo rinkimuose į Vilniaus miesto tarybą. 

Facebook komentarai